معرفی و تاریخچه شرکت ستاره ایران

 • سال ۱۳۸۱ ورود برند مرسدس بنز به بخش اجرایی کشور

در سال ۱۳۸۱ اتومبیل های مرسدس بنز C 240 و E 240 به ناوگان موتوری نیروی انتظامی و راهور وارد شد. دفتر شرکت دایملر کرایسلر در آن زمان، پشتیبانی این اتومبیل‌ها را از طرف شرکت سازنده بر عهده داشت. شرکت ستاره ایران با مالکیت کامل شرکت دایملر کرایسلر (دایملر آ.گ کنونی ) آن زمان به عنوان شرکت پشتیبانی اتومبیل های پلیس تاسیس شد. به‌ همین منظور محلی در کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص تهران – کرج تاسیس شد. تیم متخصص و فنی مستقر در این محل، برنامه های متعدد آموزشی و پشتیبانی فنی اتومبیل‌های نیروی انتظامی را برعهده داشتند. همچنین ماموریت‌های برون شهری جهت تعمیر و سرویس اتومبیل های فوق نیز صورت می گرفت.

 

 • سال ۱۳۸۴ آغاز فعالیت شرکت ستاره ایران بعنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اتومبیل های سواری مرسدس بنز در ایران

در این سال نمایشگاهی اختصاصی جهت رونمایی از جدیدترین مدل های خودرو سواری مرسدس بنز در هتل استقلال تهران برگزار گردید. از دیگر رویدادهای مهم این سال می توان به افتتاح نمایشگاه مرکزی ستاره ایران واقع در خیابان ولیعصر ، نبش اسفندیار اشاره نمود.

شرکت ستاره ایران که در ابتدا، حوزه فعالیت خود را در زمینه خدمات پس از فروش متمرکز بر خودرو های مرسدس بنز نیروی انتظامی نموده بود، با گذشت زمان و تغییر سیاست توسعه فعالیت های حوزه خدمات پس از فروش خود، مبادرت به پذیرش و تعمیر خودروهای سواری شخصی مرسدس بنز نیز نمود، که این توسعه در تعمیرگاه مرکزی شرکت ستاره ایران واقع در کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص محقق گردید.

 

 • سال ۱۳۸۶ آغاز مونتاژ E-Class W211 در ایران

سال ۱۳۸۶ نقطه عطف مشارکت شرکت دایملر ( مرسدس بنز ) و گروه صنعتی ایران خودرو در زمینه تولید خودرو سواری مرسدس بنز در ایران بود . در این سال شرکت تاپ خودرو  تولید خودروی سواری مرسدس بنز کلاس E با اتاق W211 را در سایت اصلی ایران خودرو آغاز نمود.

 

 • سال ۱۳۸۷ معرفی مدل E 200 NGT و برخی مدل های جدید و انتقال محل مرکز خدمات پس از فروش

در این سال شرکت ستاره ایران با تداوم فعالیت های خود در عرصه تولید خودروهای سواری مرسدس بنز با ایجاد نمایشگاهی در هتل المپیک مبادرت به معرفی مدل جدید  E Class – گازسوز خود با عنوان E200 NGT نمود ، این نمایشگاه در آن زمان با استقبال بی نظیر کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو همراه شد.

با گسترش فعالیت و فروش خودرو های سواری مرسدس بنز در ایران، به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود ، محل مرکز خدمات پس از فروش از کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص تهران – کرج به کیلومتر ۸ جاده مخصوص تهران – کرج انتقال پیدا کرد. در این محل، امکان عملیات صافکاری و نقاشی با توجه به تجهیز تکنولوژی فرآیند رنگ و بدنه فراهم گردید.

این مجموعه در زمینی به وسعت ۴۵۰۰ متر مربع شامل فضای تعمیرگاهی ، ایستگاه های کاری ، انبار و فضای اداری ، یکی از کاملترین مجموعه‌های تعمیرگاهی در کشور محسوب می‌گردد که دارای مناسب ترین تجهیزات فنی، مطابق با استانداردهای مرسدس بنز می‌باشد.

 

 • سال ۱۳۹۴ افتتاح نمایشگاه و دفتر مرکزی جدید ستاره ایران 

با آغاز دور جدیدی از همکاری گروه دایملر ( مرسدس بنز ) آلمان و شرکت ستاره ایران و گسترش فعالیت ها، دفتر مرکزی  از خیابان زعفرانیه به خیابان مطهری انتقال یافت. این مجموعه با در اختیار داشتن فضای متناسب نمایشگاهی، پذیرای مشتریان گرامی مرسدس بنز می باشد.

 

 • مرکز خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران 

ستاره ایران انتخاب نخست

شرکت ستاره ایران با توسعه و گسترش فعالیت های خود در زمینه خدمات پس از فروش خودروهای سواری مرسدس بنز با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و ابزارالات روز دنیا اقدام به پذیرش و تعمیر خودروهای مرسدس بنز نمود و با رویکرد تحقق رضایتمندی مشتریان در خصوص تامین خواسته ایشان گام های موثری برداشته است. همچنین این مجموعه با گسترش حوزه تامین قطعه در خصوص رفع مشکلات مشتریان و نیازمندی های آنها اقدام نماید.

پیروی از خط مشی و استانداردهای شرکت دایملر (شرکت سازنده) در همه زمینه ها در شرکت ستاره ایران جزو الزامات است. همچنین رضایت مشتری در اولویت همه امور قرار دارد و نیروی انسانی این شرکت در همه سطوح سرلوحه امور قرار می دهد.

توصیه اکید ما به مشتریان محترم این است که از خرید قطعات و لوازم متفرقه و مراجعه به تعمیرگاه های غیرمجاز خودداری نموده و در صورت نیاز به هرگونه سرویس دوره ای یا تعمیرات، انتخاب اول مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران باشد.

 

 • اداره پذیرش 

محیطی آرام برای رسیدگی به امور مشتریان

محیط اداره پذیرش و ارتباط با مشتریان، از محیطی آرام و منطبق با فرهنگ ملی و منطبق با استانداردهای شرکت دایملر آ.گ برخوردار است. کارشناسان مجرب پذیرش، آماده خدمت رسانی به مشتریان و مالکان عزیز اتومبیل های سواری مرسدس – بنز هستند.

اولویت و هدف اصلی کلیه همکاران در این بخش، خدمت رسانی به مشتریان و در نهایت رضایتمندی آنها است. بهمین منظور اقدامات مثبتی در جهت نهادینه شدن این مهم در لایه های مختلف شرکت صورت گرفته است. این مرکز ضمن ارائه سرویس های مربوط به بازدید های دوره ای کامل اتومبیل، با استفاده از جدیدترین روش های تعمیرات خودرو مطابق با استانداردهای شرکت دایملر آ.گ، اقدام به رفع عیوب مربوطه می کند.

 

 • انتقال با خودرو بر 

این ما هستیم که به سوی شما می آئیم

دیگر نیاز به تردد در خیابان های شلوغ نیست … دیگر نیازی به طی مسیرهای طولانی نیست

اتومبیل مشتریان گرامی از مقابل دفتر یا منزل به وسیله خودرو بر توسط همکاران مجرب ما ، پذیرش و به مرکز خدمات پس از فروش جهت اقدامات مربوط به سرویس خودرو و یا تعمیرات منتقل می گردد.

با اتمام کار های تعمیراتی و انجام امور اداری، اتومبیل فوق به محل دفتر یا منزل مشتریان تحویل داده می شود.

 

 • تعمیرگاه – صافکاری 

واحد تعمیرات بدنه شرکت ستاره ایران با انجام کلیه تعمیرات اساسی و ظریف کاری بدنه در خدمت مشتریان محترم می باشد.

با استفاده از کلیه امکانات از قبیل: دستگاه شاسی کشی cellet مورد تائید شرکت دایملر برای کشیدن شاسی های صدمه دیده در تصادفات سنگین و برای کوچکترین کارهایی که نیاز به ظرافت در کار دارد، از ابزار آلات مخصوص استفاده می شود.

 • تعمیرگاه – نقاشی بدنه 

با بهره‌گیری از سیستم توصیه شده رنگ در شرکت دایملر، به منظور اجرای مقدمات زیر کار تا قسمت رویی و پوشاننده سطوح رنگ شده قطعات با استفاده از درخشان‌ترین و مقاوم‌ترین مواد رنگی روز دنیا از فرآورده های رنگی شرکت گلازوریت استفاده می گردد.

بخش رنگ تعمیرگاه مرکزی با بهره گیری از  کوره مناسب و استاندارد و ابزار مخصوص پاشش وار بر روی بدنه خودروهای مرسدس – بنز ، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.

 

 • لوازم جانبی و قطعات 

۱ فروش کلیه قطعات اصلی مرسدس بنز با هولوگرام شرکت ستاره ایران

۲ تامین قطعات امنیتی اتومبیل های مرسدس بنز

۳ فروش و یا سفارش گیری لوازم جانبی (Accessories)

۴ فروش و یا سفارش گیری لوازم تزئینی (Collection)

۵ فروش و یا سفارش گیری قطعات بدنه (AMG)