سوالات متداول

در صورتی که سوالی وجود دارد که در لیست زیر مشاهده نمی شود لطفا در فرم سوالات متداول آن را با کارشناسان ما مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود.

 • شرایط استفاده از سایت به چه صورت است ؟
  • استفاده شما از وب سایت ستاره ایران و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
   ۱٫ وب سایت ستاره ایران طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
   ۲٫ خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت و فروشگاه جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت ستاره ایران و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان شرکت ستاره ایران.
 • چگونه نمایندگی دریافت کنیم؟
  • صرفا عاملیت فروش و خدمات پس از فروش معرفی شده در وب سایت ستاره ایران از نظر این شرکت معتبر میباشد.

   عاملیت از نظر این شرکت مجموعه ای است که قرارداد از شرکت مجوزهای لازم را اخذ نموده و نام آن پس از افتتاح رسمی در سایت شرکت قید گردد .

 • شرایط فروش اینترنتی محصولات به چه صورت است ؟
  • ٫ کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

   ۲٫ هرگونه سوء استفاده از نام ستاره ایران، سایت اینترنتی ستاره ایران، مکاتبه از طرف ستاره ایران و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به مشتریان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

   ۳٫ سایت ستاره ایران اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش محصول، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین وب سایت ستاره ایران مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری مینماید که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما می‌باشد و به طور خودکار توسط سایت ستاره ایران ثبت می‌شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط فروشگاه ستاره ایران برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.