اخبار مرسدس بنز

نسل سوم خودروهای هایبریدی برقی مرسدس بنز معرفی شد. خودروی جدیدِ  S 560 e  با مصرف سوخت ترکیبی ۲٫۵ تا ۲٫۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر، انتشار گاز CO2 ترکیبی به میزان ۵۷ تا ۵۹ گرم در هر کیلومتر و مصرف برق ترکیبی ۲۰ تا ۲۰٫۲ کیلووات ساعت در ۱۰۰ کیلومتر، به‌زودی به بازار عرضه خواهند شد.

«مرسدس بنز» توانست با بالارفتن سطح ارزش نام تجاری‌اش، یک‌بار دیگر به‌عنوان برترین و باارزش‌ترین برند خودروی جهان معرفی شود.

طبق اعلام سایت رسمی کمپانی دایملر، مرسدس GLE جدید، با پیشرانه‌های گوناگون، در سال ۲۰۱۹ میلادی به بازار خواهد آمد. این خودرو، اولین خودروی جهان است که از سیستم E-ACTIVE BODY CONTROL بهره می‌برد؛

خدمات جدید ستاره ایران

کارت‌های امدادخودرو برای مشتری‌های وفادار شرکت ستاره ایران، ارسال شد. مشتري‌های وفادارِ ستاره ايران، گروهي از مشتري‌ها هستند كه حداقل ۲ بار در سال، به تعميرگاه‌هاي اين شركت مراجعه مي‌كنند.

طرح «خدمت‌رسانی در محل» به خودروهای مرسدس بنز، با بهره‌گیری از امکان‌های فنی و حمل‌ونقل «شرکت ستاره ایران» در سراسر کشور اجرا می­شود.

خودروهای مرسدس بنز مدل­های ۲۰۱۳ به بالا قابلیت ورود به این طرح و بهره‌­مندی از مزایای آن را خواهند داشت. خودروها در این طرح ابتدا چکاپ کلی می­‌شوند و گزارشی از وضعیت آنها تهیه می­شود. پس از انجام چکاپ و تکمیل فرآیند استانداردسازی، این خودروها می­توانند از خدمات گارانتیِ یک یا دو ساله استفاده کنند.

اخبار ستاره ایران

بر اساس گفته‌ی «امیرحسین پارسا» سری جدید کالکشن‌های مرسدس بنز در فروشگاه مرکزی ستاره ایران و در نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور توزیع شده و آماده‌ی عرضه به علاقه‌مندها است.

دومین تعمیرگاه خودروهای مرسدس بنز و مرکز خدمت‌های پس از فروش شرکت ستاره ایران در منطقه‌ی آجودانیه‌ی تهران، افتتاح شد.

خودروی مرسدس بنز  E200  تولید ۲۰۱۴ کارکرده  در حد صفر ۲۰۰۰ کیلومتر کارکرد جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۱۷۱۶ داخلی ۱۰۰ واحد فروش تماس حاصل فرمائید