مرسدس AMG GLC 63 4MATIC+ و GLC 63 4MATIC+ کوپه
۱۳۹۶-۰۴-۱۸
مرسدس AMG GLC 63 4MATIC+ و GLC 63 4MATIC+ کوپه

معرفی: آوریل ۲۰۱۷

مرسدس AMG، عملکرد شاسی بلند را با تجربه ۸ سیلندر ترکیب می‌کند

برای اولین بار یک خودروی شاسی بلند با اندازه متوسط از یک موتور قدرتمند AMG 8 سیلندر دارای دو توربوشارژر استفاده می‌کند، که باعث شده‌است تا عملکرد رانندگی بالا برود و راحتی مورد نظر در طیف خودروهای شاسی‌بلند ما، باقی بماند.

GLC 63 4MATIC+ مسیر رسیدن به شاسی بلندهای نسل جدید با عملکرد قوی را می‌پیماید.

طراحی خارجی برجسته GLC 63 4MATIC+ جدید، با استفاده از ویژگی‌های بهینه شده و ورزشی که در داخل خود قدرت این خودروها را در بر دارد، مدل یکتایی را در طیف کلاس GLC ارائه می‌دهد. به علاوه، این خودروها اولین مدل مرسدس عملکردی AMG هستند که توری رادیاتور متمایز Panamericana را که قبلا فقط برای خانواده AMG GT کاربرد داشت، به نمایش می‌گذارند.

داخل این مدل‌های جدید و برجسته، تمام مزایای یک مرسدس بنز شاسی بلند، با تمرکز برروی راحتی در رانندگی در خودروهای درجه یک، هم برای سرنشینان و هم راننده، موجود هستند. داخل خودرو همچنین، فضای کافی برای بار و مجموعه‌ای از تجهیزات ایمنی برای خلق تجربه عالی رانندگی، در تمام شرایط آب و هوایی را، تامین می‌کند.

با ترکیب عملکرد رانندگی اعلاء با غرش بی‌نقص موتور AMG، موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری دارای دو توربوشارژر، ۴۷۶ اسب بخار توان یا ۵۱۰ اسب بخار توان در مدل GLC 63 S و GLC 63 S کوپه، را تولید می‌کند. ترکیب این ویژگی با سیستم جعبه دنده ۹ سرعته AMG SPEEDSHIFT MCT، پاسخ سریع موتور به راننده را بیش از پیش بهینه می‌کند، که رانندگی کارآمد و انفعالی را نتیجه می‌دهد.

با استفاده از سیستم ۴MATIC+ دو دیفرانسیل که به‌طور استاندارد در هر دو خودروی جدید موجود است، این خودروها یک تجربه رانندگی اختصاصی واقعی و فراموش نشدنی را خلق می‌کنند.