کلاس S جدید
۱۳۹۶-۰۴-۱۸
کلاس S جدید

معرفی: آوریل ۲۰۱۷

معیار محکمی در بهینگی و راحتی، برای خودروها.

مرسدس بنز، نسل آینده رانندگی لوکس را توسط تمامی گستره‌ی کلاس S جدید، آشکار می‌سازد. با در دسترس بودن مجموعه‌ای از تکنولوژی‌های خارق‌العاده و همچنین سری‌های موتور جدید و با کارایی بالا، این مدل برتر همچنان به تعیین استاندارد در راحتی و کارایی خودروهای درجه یک، ادامه می‌دهد.

کلاس S جدید با استفاده از تکنولوژی‌های رانندگی انقلابی خود، رانندگی هوشمند مرسدس بنز را به پله‌ای بالاتر انتقال می‌دهد. سیستم‌های دوربین و رادار بهبود یافته، با محاسبه‌ی رفتار جاده و پاسخ خودکار به شرایط رانندگی خاص، از راننده پشتیبانی می‌کند. برای مثال ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند سیستم دستیار فاصله هوشمند DISTRONIC نه تنها کلاس S را در مسیر جاده نگه می‌دارد، بلکه فاصله از خودروی جلویی را در بازه‌ی سرعت ۰ تا ۲۱۰ کیلومتر در ساعت هم کنترل می‌کند.

نکات برجسته در طراحی خارجی در طیف وسیعی در دسترس هستند که شامل چراغ‌های جلوی جدید MULTIBEAM LED و سپری با ارتفاع کمتر و بازطراحی شده که قاب تزیینی اگزوز آن کاملا یکپارچه با سپر و قابل رویت است، می‌شوند، که به طرح مسابقه‌ای و گویای ظاهر این مدل‌ها منجر می‌شود.

این طراحی‌های با کیفیت بالا، در داخل خودرو هم نمود دارند، با کمک دو نمایشگر رزولوشن بالای جدید و همچنین کنترل‌های لمسی پیشرفته برروی فرمان خودرو، در جهت دسترسی آسان و راحت به ویژگی‌های رانندگی آن. به همین صورت، کلاس S جدید با کنترل حالت آسایش ENERGIZING همراه است که به راننده اجازه می‌دهد تا ترکیبی از ویژگی‌هایی نظیر روشنایی محیط و تنظیم هوا را انتخاب کند تا حداکثر راحتی را برای هر سفری ایجاد کند.