ارائه‌ی خدمات امداد خودرو برای خودروهای مرسدس بنز
۱۳۹۷-۰۹-۱۰
ارائه‌ی خدمات امداد خودرو برای خودروهای مرسدس بنز

طي قراردادی كه بین «شركت ستاره‌ی ايران» و «امداد خودروی ايران» به امضاء رسيد، خودروهاي مرسدس بنزِ سراسر كشور می‌توانند از خدمات امداد خودروي ايران استفاده کنند.
«اردلان حسینی» مشاور مدیرعامل و مدیر توسعه‌ی نمایندگی‌های شرکت ستاره‌ی ایران با اعلام این خبر گفت: «این طرح، حاصل همکاری مشترک شرکت ستاره‌ی ایران و امداد خودرو است که به‌عنوان حلقه‌ی تکمیلی در شبکه‌ی خدمات پس از فروش شناخته می‌شود. هدفِ آن پاسخ به نياز امدادرساني مشتری‌های ستاره‌ی ایران و دارنده‌های خودروهاي مرسدس بنز در سراسر کشور است.»
وی یادآور شد: «براي ارائه‌ی مناسب‌ترِ خدماتِ امداد خودرو، تكنسين‌هاي برگزيده آموزش‌های فني لازم را دیده‌اند.»
مدیر توسعه‌ی نمایندگی‌های شرکت ستاره‌ی ایران در ادامه گفت: «اين شركت، با چشم‌انداز دستيابی به وفاداری مشتری و سرآمد بودن در ارائه‌ی خدمات در سطح كلاس جهانی، در این راه گام برداشته است. نهادينه شدن فرهنگ خدمت در سازمان و جامعه، مسئوليت تامین و ارائه‌ی نیازهای امدادرسانی سیار به خودروهای مرسدس بنز، از دیگر دلایل است.»
وی، مهم‌ترین فعالیت‌هایی که در امدادرسانیِ خودروها انجام می‌شوند را به این شرح برشمرد:
o حملِ رایگان تا ۱۰۰ کیلومتر از محل خرابی
o انجام بیمه‌ی حمل خودرو ( سرقت، حادثه، …)
o حمل ۲ مسیر رایگان در صورت تصادف و حادثه (از محل حادثه تا پارکینگ و محل موردنظر)
o استفاده‌ی رایگان از جرثقیل در صورت بروز حادثه
o حمل رایگان سرنشین‌های خودرو به نزدیک‌ترین شهرِ محل خرابی
o انجام خدماتی ازجمله پنچرگیری، تنظیم باد، تعویض زاپاس، تامین سوخت و باطری کمکی
«اردلان حسینی» در پایان یادآور شد: «ارائه‌ی خدمات امداد خودرو به مشتری‌های وفادار ستاره‌ی ايران، به مدت يك سال به‌صورت رايگان انجام می‌شود. مشتری‌های وفادارِ ستاره‌ی ايران، گروهي از مشتری‌ها هستند كه حداقل دوبار در سال به تعميرگاه‌های اين شركت مراجعه می‌كنند.»