نگاه اجمالی به مرسدس بنز کلاس A جدید: جوان و پرشور، مثل همیشه
۱۳۹۷-۰۲-۲۵

معرفی نسل جدید مرسدس بنز کلاس A .

تصاویر گالری مرسدس بنز کلاس A

بازسازی قهرمان با الفبای اصالت.

مدل جدید A-Class مانند مدل‌های قبلی پر شور، اما این‌بار راحتتر و قوی‌تر همزمان با حفظ اصالت خانوادگی خود، کمترین شباهت ظاهری نسبت مدل های پیشین خود را دارد. ساخت این خودرو مفهوم رفاه در خودروی کامپکت و طراحی داخلی را به نحوی تازه بیان می‌کند. مرسدس بنز کلاس A جدید به لطف سیستم کاربری مدرن MBUX نه تنها از نظر فناوری پیشرو خواهد بود، که داری ویژگی‌های منحصر به فردی‌ست که پیش از این تنها در خودروهای لوکس مشاهده می‌شد.

تصاویر گالری مرسدس بنز کلاس A طراحی داخلی

 

همچنین مرسدس بنز در طراحی این خودرو ظاهر اسپرت خودش را حفظ کرده و در عین حال کارایی این مدل را افزایش داده.

این مدل از ماه مارس امسال وارد بازار خواهد شد.

تصاویر گالری مرسدس بنز کلاس A

 

طراحی داخلی این خودرو به طور کلی از ابتدا و با ظاهری آوانگارد و مدرن انجام شده است. مرسدس در طراحی داخلی این خودرو دیدگاه کاملا تازه‌ای را به کار گرفته است و با این طراحی تحولی در ظاهر داخلی خودروهای کامپکت ایجاد کرده است.

تصاویر گالری مرسدس بنز کلاس A نمای داخلی

علاوه بر ظاهر اسپرت، این مدل جدید خودرویی مناسب‌تر برای خانواده خواهد بود؛ با فضای کابین بزرگتر، راحتی بیشتر صندلی‌ها و فضای شانه‌ی سرنشین و همینطور راحتی بیشتر در دید عقب ماشین. دید کامل اطراف خودرو نیز در این مدل بهبود یافته، همینطور فضای صندوق این خودرو برای قرارگیری چمدان و بار، ۳۷۰ لیتر شده که ۲۹ لیتر از مدل‌های قبلی بیشتر است. همچنین به لطف چراغ‌های جدید عقب، طول صندوق نیز ۲۰ سانتی‌متر افزایش یافته است.

تصاویر گالری مرسدس بنز کلاس A

موتورهایی که بر روی این سری جدید سوار می‌شوند نیز بهینه‌تر از مدل‌های پیشین خواهند بود. موتورهایی با توان‌های ۱۱۶، ۱۶۳ و ۲۲۴ اسب‌بخار با سیستم‌های دو کلاچه ۵ دنده اتوماتیک یا ۶ دنده دستی با چیدمان دلتا شکل سرسیلندرها که در مدل ۲۲۴ اسب بخاری گشتاوری معادل ۳۵۰ نیوتن متر را تولید خواهند کرد.

تصاویر گالری مرسدس بنز کلاس A

 

منبع: Mercedes-Benz