طراحی مرسدس بنز کلاس B

 

 

  • نمای بیرونی

• طیف وسیعی از طراحی المان‌ها به B-Class، نمایی متمایز داده است.

هواکش‌های ورودی هوا بزرگتر و دراماتیک‌تر شده، و با انحنای خاصی در بخش جلویی زیر چراغ جلو تعبیه شده است. توری رادیاتور با دو بخش با شکل جدید و طراحی جدید جلوبندی با قطعاتی از جنس کروم باعث افزایش نمای مسابقه‌ای این خودرو شده است.

پشت این مدل تقلیدی از کلاس B است که در آن یک سپر باز طراحی شده نوارهایی تزیینی از جنس کروم را نمایش می‌دهد. برای جذابیت بیشتر، در هر دو مدل مسابقه‌ای و AMG لوله اگزوزهای دوقلو در عقب خودرو بکار رفته است.

  • فضای داخلی

• آرامش بخش و در عین حال لطیف.
• از ظاهر جدید تزیین شده با چرم روی فرمان گرفته تا ابزارهایی دوباره طراحی شده در خودروی B کلاس، همه و همه باعث شده‌اند که کابین کلاس B، طراحی مدرن و چشمگیری داشته باشد.

تمامی اقلام از بالاترین کیفیت برخوردار بوده، و از چرم درجه یک دست ساز ARTICO به عنوان استاندارد در روکش تمامی مدل ها (به جز مدل AMG) استفاده شده است. فناوری های جدیدی نیز از قبیل نمایشگر نصب شده در داشبورد و یک رابط رسانه برای اتصال آسان اپل و سایر دستگاه های تلفن همراه در داخل خودرو بکار رفته است.

همچنین سیستم های چند رسانه ای سی دی های صوتی ۲۰، به همراه سیستم Garmin® Map Pilot یا راهنمای مسیریابی از قبل نصب شده، به همراه دو پورت اتصال USB، و یک درگاه SD کارت نیز از دیگر امکانات داخلی این خودرو می‌باشد.