طراحی مرسدس بنز کلاس Citan

منعطف

فضای جادار بار از در  کشویی کنار بدنه قابل دسترسی است. دو در پشتی، می‌توانند در زاویه ۹۰ یا ۱۸۰ درجه نسبت به پشت خودرو قفل شوند و باعث سهولت در بارگیری شوند. در صورت نیاز، امکان قرارگیری پنجره شیشه‌ای همراه برف‌پاک‌کن روی درهای عقب نیز فراهم است. سقف ریلی نیز یکی دیگر از گزینه‌های سفارشی است که امکان جای گرفتن اجسام بلند (مانند نردبان) را به‌وجود می‌‎آورد. علاوه بر تمام این‌ها، Citan قابلیت طراحی سفارشی برای بارهای خاص را دارد. ۱۵۰ حالت مختلف موجود است که گستره وسیعی از گزینه‌ها و قابلیت‌ها را پیش روی صاحب خودرو می‌گذارد.

کابین، مطابق میل راننده!

کابین Citan حس راحتی خانه شخصیتان را القا می‌کند. سوییچ‌ها و دکمه‌های تنظیمات حس آشنای کابین مرسدس را به راننده می‌دهند. طراحی داشبورد، مکمل طراحی متمایز و چشمگیر بیرونی است. سطوح داخل کابین با روکش‌هایی بسیار نرم و چشم‌نواز شبیه به چرم پوشانده شده‌اند.

سه اندازه، هفت صندلی

Citan در سه اندازه کوچک (۳٫۹۴ متر)، بلند (۴٫۳۲ متر) و خیلی بلند (۴٫۷۱ متر) عرضه می‌شود. در مدل خیلی بلند، هفت صندلیِ راحت جا می‌گیرند که البته فضای خوبی برای بار هم در نظر گرفته شده است. مرسدس برای هر چالشی، راه حلی ایده‌‌آل دارد و Citan را تبدیل به خودرویی همه کاره نموده است.