طراحی مرسدس بنز کلاس CLS

نمایش یک زبان دیداری جدید

هنگامی‌که CLS اصلی در سال ۲۰۰۵ رونمایی شد، توسط متخصصان صنعت، روزنامه‌نگاران و همچنین رانندگان، مورد تحسین قرار گرفت. ترکیب بی‌نظیر سبک کوپه با عملکرد، تجمل و فضای خودروی ۴ در، فصل جدیدی را در طراحی خودرو باز کرده‌است.

این اصطلاح جدید در طراحی، در CLS کوپه از هر سطح و هر جزییاتی از آن نمایان است – از ورودی‌های هوای چشمگیرش گرفته تا قوس‌های چرخ آن که زبانه می‌کشند. توری رادیاتور خارق‌العاده آن، خود یکی از ویژگی‌های توصیف‌کننده این مدل است. تکنولوژی نورپردازی مبدعانه، مکمل طرح خارجی فوق‌العاده CLS کوپه است، که شامل سیستم نوری هوشمند LED چندپرتویی می‌شود.

راحت و بهبود یافته

طراحان ما درون CLS محیطی را خلق کرده‌اند که بسیار برجسته‌تر از خارج آن است. توجه استثنایی به جزییات و مواد فاخر، به‌سرعت حس سفارشی و دست‌ساز بودن را القا می‌کنند.

نکات برجسته آن شامل تودوزی چرم به‌طور رایج و مجموعه‌ای از تزیینات چوبی می‌شود. گزینه‌های اختیاری بسیاری برای مشتریان وجود دارند و شکوه و جلای کابین با جدیدترین تکنولوژی‌ها تکمیل می‌شود تا یک تجربه رانندگی دلپسند را تضمین کند.

سیستم آنلاین COMAND نیز به‌طور استاندارد وجود دارد، که شامل یک نمایشگر رنگی ۸ اینچی روی داشبورد می‌شود و ویژگی‌هایی مانند اطلاعات ترافیکی زنده، سرویس‌های اتصال Mercedes me و دسترسی به سایت‌های اینترنتی در زمانی‌که خودرو ساکن است، در آن وجود دارند.

نورپردازی محیطی به‌عنوان استاندارد وجود دارد، که قابلیت انتخاب بین ۳ تنظیم رنگ مختلف را می‌دهد، تا تجربه شما از درون CLS کوپه را بهبود ببخشد.