سبک مرسدس بنز کلاس CLS

به چالش کشیدن اصول رایج.

CLS Shooting Brake بخش‌هایی از کوپه کلاسیک – کاپوت بزرگ، پنجره‌های کناری بدون قاب، سقف کوتاه و کشیده‌شده به عقب – را با تمام اسباب آسایش و راحتی و سبک عملیاتی یک خودروی استیشن، ترکیب می‌کند. پیش از این، هیچ‌گاه خودرویی با ۴ در، ۵ صندلی سرنشین و دری در عقب، ظاهری به این جذابی نداشته‌است.

در شکل بدنه، سطوح به‌شدت حجاری‌شده و خط میانی بدنه متمایز و خمیده آن، حسی قوی از تنش و فوریت را خلق می‌کند که با انرژی زیاد قصد به جلو پرتاب کردن را دارد.

ظاهر خارجی توسط بخش جلویی قدرتمند، به‌همراه توری رادیاتور لوزی‌شکل با ستاره یکپارچه و سیستم چراغ جلوی هوشمند LED چند پرتویی، بهبود یافته‌است.

در عقب خودرو، شخصیت مسابقه‌ای آن با بدنه‌ای عضلانی، چراغ‌های عقب پیوسته و لوله‌های اگزوز نمایان، بیش از پیش مورد تاکید قرار می‌گیرد.

کیفیت بدون هیچ مصالحه‌ای.

اگر به داخل CLS Shooting Brake بروید، طراحی ظریف و ارگونومی خارق‌العاده‌ای را که با گستره‌ای از مواد با کیفیت بالا و تزیینات همراه شده‌است، خواهید یافت، که می‌تواند باب ذائقه‌ی شما اصلاح گردد.

کف صندوق عقب، به‌طور استاندارد با زیراندازی با کیفیت پوشیده می‌شود، که البته می‌تواند با چوب گیلاس آمریکایی نیز پوشیده شود. همچنین زوارهایی از چوب سیاه و ریل‌های آلومینیومی، که نوعی از کار دستی اعلا و لوکس که بیشتر در قایق‌های تفریحی استفاده می‌شود تا در خودروی خانواده، می‌تواند در طرح این خودرو به‌کار رود.

فضای داخلی Shooting Brake کاملا تطبیق‌پذیر است، با ظرفیت ۵۹۰ لیتری صندوق عقب که از نزدیک‌ترین رقبا پیشی می‌جوید. با تغییر شکل و تا کردن صندلی‌های عقب مجزای آن، این فضا به ۱۵۵۰ لیتر می‌رسد – فضایی بیش از حد نیاز برای چوب گلف، چمدان‌ها و خریدهای فروشگاه.