کارایی مرسدس بنز کلاس CLS

برای CLS Shooting Brake می‌توان گزینه‌هایی را از بین موتورهای دیزلی قدرتمند و بهینه انتخاب کرد. به‌لطف قابلیت‌های صرفه‌جویی در انرژی آن مانند استارت و توقف ECO، به‌همراه سیستم انتقال قدرت اتوماتیک پیشرفته و آیرودینامیک فوق‌العاده آن، این موتورها مصرف سوختی باورنکردنی و انتشار پایین گازهای گلخانه‌ای را دارا هستند، بدون اینکه مصالحه‌ای در عملکرد رانندگی ایجاد شده‌باشد.

CLS 220 d چهار سیلندر، ۱۷۷ اسب بخار توان و ۴۰۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند، درحالیکه مصرف سوخت آن تا ۵/۵۶ مایل بر گالن افزایش و انتشار دی اکسید کربن آن تا ۱۳۲ گرم بر کیلومتر کاهش یافته‌است.

شما می‌توانید CLS 350 d را با موتور ۶ سیلندر انتخاب کنید و از ۲۵۸ اسب بخار، ۶۲۰ نیوتن‌متر گشتاور و صفر تا ۱۰۰ تنها در ۶/۶ ثانیه، لذت ببرید. انتشار دی اکسید کربن تا ۱۴۹ گرم بر کیلومتر کاهش یافته‌است و مصرف سوخت در حدود ۴۹٫۶ مایل بر گالن است.

این خودرو به‌طور هوشمندانه‌ای سبک ساخته شده‌است، که بدون آسیب‌زدن به استحکام وصلبیت آن، وزن را پایین نگه می‌دارد. برای مثال، درهای تمام آلومینیوم بدون قاب، حدود ۲۴ کیلوگرم از همتایان استیل خودشان سبک‌تر هستند. دیگر بخش‌های آلومینیومی شامل درب عقب، کاپوت و بالک‌های جلویی خودرو می‌شوند.

آیرودینامیک خارق‌العاده Shooting Brake نقش کلیدی را در بهبود خصوصیات فرمان‌پذیری و کارایی، ایفا می‌کند. این عامل در سیستم فرمان حساس به سرعت آن و میزان معلق‌بودن در هوا با سیستم تنظیم ارتفاع خودکار تاثیر می‌گذارد و تجربه رانندگی چابک و مطمئن با مرسدس بنز تضمین می‌کند.