ویژگی مدل ها
  • سبک

کاپوت بزرگ و کشیده، خطوط دراماتیک و سقف کوتاه و به‌عقب کشیده‌شده، همگی خصوصیاتی کاملا مسابقه‌ای هستند؛ اما طرح عقب متمایز به سبک استیشن این مطلب را بیان می‌کند که CLS Shooting Brake چیزهای بسیار بیشتری برای ارائه دارد.

 

  • نوآوری

یکی از تکنولوژی‌های پیشنهادی شامل سیستم نورپردازی هوشمند LED چند پرتویی می‌شود که مبدعانه طراحی شده‌است. این تکنولوژی عملکردهایی نظیر نور مناسب در زاویه‌های کور، نور مه‌شکن بهبودیافته و دستیار نور پرتو بلند تطبیقی را میسر می‌سازد.

 

  • Shooting Brake

طرح داخلی که شامل چرم سیاه با تزیینات چوب زبان گنجشک سیاه، نورپردازی داخلی و گرمکن صندلی‌های جلوی می‌شود، بر تمرکز در مواد مناسب و رانندگی راحت، تاکید می‌کند. این مدل با استفاده از ساعت عقربه‌ای یکپارچه در پنل نشانگرها و کیلومترشمار، عملکرد و لوکس بودن را با هم ترکیب می‌کند.

 

  • آیرودینامیک

Shooting Brake با طرح صیقلی و هموار خودش، طراحی مدرن را به رخ می‌کشد تا دینامیک و بهره‌وری در رانندگی را بهبود دهد. CLS Shooting Brake بدون صرف نظر از طرح بدنه مسابقه‌ای، هنوز هم به عملکرد پایبند است و ظرفیت صندوق عقب آن به ۱۵۵۰ لیتر می‌رسد، که آن را بیش از هر زمان دیگری خیره کننده می‌کند.