سبک مرسدس بنز کلاس E
  • کلاس E کوپه، با گارد قهرمانانه و کف خوابیده و همچنین فرم بدنه قدرتمند AMG، ظاهری دراماتیک دارد که با عملکرد و فرمان‌دهی چابک آن متناسب است. از توری رادیاتور متمایز و دریچه های ورودی هوا گرفته تا چراغ های عقب LED و سر اگزوز دوتایی، همه و همه باعث شده که این طرح کوپه به قدری عالی باشد که نتوان در مقابلش مقاومت کرد.

 

یکی دیگر از ویژگیهای چشمگیر این خودرو، رینگ های ۱۹ اینچی آلومینیومی به همراه دیسک های ترمز جلو که آرم مرسدس بنز بر روی آن حک شده می باشد. همچنین برای به حداکثر رساندن زیبایی بصری، کلاس E کوپه دارای چراغ های جلوی LED قدرتمند به همراه LED های روشن در طول روز می باشد.

  • در داخل کلاس E کوپه هر المان از فرمان AMG گرفته تا صفحه کیلومتر سبک مسابقه‌ای با طراحی دو دایره ای به نحوی زیبا طراحی شده است که هیجان و شور را القا می کند.

 

 

با صندلی های جلویی گرم شونده با امکان تنظیم برقی و تکیه گاه پشتی چهارطرفه در این خودرو راحتی استثنایی به وجود آمده است. راننده و سرنشین جلو از کمربند ایمنی تسمه ای بهره می برند که به آسانی بصورت اتوماتیک در دسترس بوده، و برای صندلی‌های عقبی نیز  فضای وسیعی برای دو سرنشین بزرگسال ارائه شده است.

 

استفاده از مواد با کیفیت بالا در سراسر کابین، از روکش چرم مشکی ARTICO و پارچه میکروفیبر DINAMICA گرفته تا چوب سیاه بافت دار در تزیین داشبورد و کنسول میانی، از ویژگیهای داخلی این خودرو هستند. همچنین نور روشنایی محیطی بصورت چند رنگ، برای اطمینان از آرامش بخش بودن محیط رانندگی وجود دارد.