سبک مرسدس بنز کلاس E

طراحی جسورانه و جدید کابریولت شامل بازطراحی قسمت هواکش های رادیاتور و تبدیل آنها به یک توری رادیاتور یکتا؛ همچنین ظاهر آشنای چراغ های جلویی که در طراحی کلاس E های پیشین شاهدشان بودیم، اینبار با ظاهری یکپارچه و چشم نواز پدید آمده اند.

از پره های درون چرخ ها تا اگزوز دوتایی؛ تمامی فاکتور های اصیل AMG اینبار برای خلق عضوی جدید از خانواده کلاس E گردهم آمده اند تا طراحی بدنه این خودرو بی عیب و نقص انجام شود.

به لطف سقف الکتریکی آکوستیک، بادگیر اتوماتیک و سیستم جذب سر و صدا؛ فضای داخلی کابریوت کلاس E، بهشتی سرشار از سکوت و آرامش در طول سفر را برای شما به ارمغان می آورد (حتی در تجربه رانندگی با سقف باز).

 

این حس راحتی با بهره گیری از بهترین مواد و پرداخت در سرتاسر کابین، تقویت می شود. از روکش صندلی چرم و گرمادیده استفاده شده در صندلی های جلویی گرفته تا اثاثه تزیین شده آلومینیومی، همگی تاکیدی بر انسجام و ظرافت طراحی کابریوت کلاس E دارند.

 

مدل E 400 AMG دارای نشان مخصوص این خانواده می‌باشد؛ این بهبود ها شامل: پدال های از جنس فولاد ضد زنگ، فرمان ۳ تیغه مسابقه‌ای با دوخت قرمز رنگ، به همراه روکش چرم nappa در داشبورد می باشند.