سبک مرسدس بنز کلاس GLA

ویژگی‌های شاخص نمای خارجی در آخرین نسخه GLA شامل طرح جدید توری رادیاتور به‌همراه دو تیغه جداکننده سوراخ‌دار در جلوی آن می‌شود، که ظاهری عضلانی‌تر و قوی‌تر به آن می‌دهد. سپر جلوی اصلاح‌شده دینامیکی مشابه سبک صحرایی ایجاد می‌کند که با چراغ مه شکن جلو در مدل‌های مسابقه‌ای (Sport) و SE تکمیل می‌شود.

شما می‌توانید از میان بازه‌ای متمایز از مدل‌های این کلاس، خودرویی را انتخاب کنید. این مدل‌ها شامل GLA AMG، که رینگ‌های آلیاژی ۱۹ اینچی و سبک بدنه‌ی AMG را نمایان می‌کند، و GLA WhiteArt Edition، با تزیین با رنگ سیاه بسیار براق و نوار رنگی روی سقف و کاپوت آن به سبک مسابقه‌ای، می‌شود.

از مجموعه ابزار داخلی با ظاهری جدید گرفته تا کلیدهای لمسی نقره و کروم در کنسول میانی، هر المان از کابین جادار GLA برای حداکثر ساختن لذت رانندگی شما طراحی شده‌است. مجموعه‌ای از مواد اعلا درون خودرو استفاده شده‌اند، شامل چرم صندلی ARTICO که به‌طور استاندارد برای همه مدل‌ها به‌کار رفته‌است و به‌علاوه آن هر مدل تزیینات خاص خودش را دارد و حس منحصر به فردی را ارائه می‌دهد.

تکنولوژی داخلی خودرو شامل یک دوربین عقب کارآمد می‌شود، که به شما یک دید ۱۸۰ درجه‌ای از نمای عقبی خودرو می‌دهد تا حرکت به عقب را ایمن‌تر و ساده‌تر انجام دهید. GLA همچنین مجموعه‌ی وسیعی از تجهیزات اختیاری را ارائه می‌دهد، از نورپردازی محیطی و سیستم مسیریابی خودکار Garmin® MAP PILOT گرفته تا تنظیم الکتریکی صندلی‌های جلوی که تنظیمات مورد پسند شما را به‌خاطر می‌سپارد.