ویژگی مدل ها
  • طراحی

مرسدس بنز GLC کوپه جدید، مطمئنا با ارائه نشانه‌هایی از یک خودروی شاسی بلند، خود را از دیگر خودروها متمایز می‌کند، درحالیکه خصوصیات برجسته یک کوپه را در بر دارد. این خودروی جدید و ترکیبی، نسل جدید خودروهای مرسدس بنز را در خود جای داده‌است.

 

  • فضای داخلی

نمای خارجی زیبا به‌طور کاملا یکپارچه به داخل انتقال می‌یابد. نورپردازی هوشمندانه‌ی داخل خودرو و چرم با کیفیت بالا، هر دو حس لوکس بودن را ایجاد می‌کنند، درحالیکه ویژگی‌های هوشمندانه‌ای مانند سیستم هدایت خودکار GARMIN® MAP PILOT و سیستم دستیار پارک خودکار PARKTRONIC، تمام حمایتی را که شما در طول سفر نیاز دارید، تامین می‌کند.

 

  • تکنولوژی

قابلیت‌های تکنولوژیک اضافی، شامل سیستم نورپردازی هوشمند ال ای دی چراغ‌های جلو می‌شود که با ترکیب سبک و عملکرد، یک ویژگی متمایز برای کوپه مسابقه‌ای به‌حساب می‌آید. با استفاده از تکنولوژی مرسدس بنز، این چراغ‌ها حالت‌های روشنایی در زوایا، روشنایی فعال و تنظیم دینامیک نور را برای دید ایده‌آل در هر شرایط هوایی، دارا هستند.

 

  • دینامیک رانندگی

۹G-TRONIC PLUS یک سیستم انتقال قدرت ۹ سرعته کامل را ارائه می‌دهد که هم راحت و هم بهینه است. همچنین سیستم DYNAMIC SELECT مرسدس بنز، شما را کاملا تحت کنترل قرار می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که حالت رانندگی خودتان را بسته به عوارض، مصرف سوخت و نوع سفر، تعیین کنید.