ایمنی مرسدس بنز کلاس GLC

از جاده‌های ناهموار گرفته تا خیابان‌های شهر، هر جا که GLC شما را ببرد، شما در امنیت هستید. گستره‌ای از تجهیزات ایمنی پیشرفته شامل برنامه‌ی پایداری الکترونیکی (ESP®) با دستیار کنترل باد جانبی، که تند بادهای ناگهانی و قوی را تشخیص می‌دهد و از ترمز هدفمند برای نگهداشتن شما در مسیر یا لاین خودتان استفاده می‌کند، در این خودرو موجود هستند.

به‌طور استاندارد، سیستم هشدار ATTENTION ASSIST رانندگی شما را زیر نظر دارد و با دیدن نشانه‌های خستگی، در صورت لزوم به شما هشدار می‌دهد که کمی توقف و استراحت کنید. سیستم جلوگیری از برخورد COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS، اگر بیش از حد به خودروی جلویی نزدیک شوید، به شما هشدار می‌دهد و درصورت لزوم، با استفاده از ترمز خودکار، دخالت هم می‌کند تا خطر برخورد را کاهش دهد.

برای اطمینان خاطر بیشتر، GLC با مجموعه‌ای فوق‌العاده از قابلیت‌های اضافه در دسترس است. بسته‌ی دستیار رانندگی دارای سیستم DISTRUNIC PLUS به‌همراه دستیار فرمان‌پذیری و سیستم حرکت خودکار Stop&Go است، که از کنترل سرعت کروز با کمک رادار برای حفظ فاصله ایمن از خودروی روبرو، استفاده می‌کند. درحالیکه سیستم دستیار فرمان‌پذیری با استفاده از ترافیک جاده و علایم جاده‌ای، شما را در مسیری ایمن نگه می‌دارد.