کارایی مرسدس بنز کلاس GLC

قدرت و بهره وری با GLC دست در دست هم حرکت می‌کنند. موتور دیزل ۴ سیلندر پیشرفته با سیستم دنده اتوماتیک ۹ سرعته ۹G-TRONIC ترکیب می‌شود، که برای صرفه اقتصادی و پاسخ‌دهی مناسب تنظیم شده‌است.

با تولید ۱۷۰ اسب بخار توان و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور، سیستم GLC 220 d 4MATIC در طول ۳/۸ ثانیه سرعت را از ۰ به ۱۰۰ می‌رساند. با این حال مصرف سوخت ۵/۵۶ مایل بر گالن است و انتشار دی اکسید کربن تا ۱۲۹ گرم بر کیلومتر کاهش می‌یابد.

سیستم GLC 250 d 4MATIC هم انتشار گازهای گلخانه‌ای و هم مصرف سوخت را کاهش می‌دهد، با این حال ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند و ۰ تا ۱۰۰ آن ۶/۷ ثانیه است.

GLC استاندارد با کمک سیستم تمام دیفرانسیل ۴MATIC، به‌راحتی می‌تواند در سطوح ناهموار و شرایط رانندگی چالش برانگیز، براند. اگر تمایل دارید قابلیت‌های صحرانوردی آن را توسعه دهید، به‌راحتی این کار قابل انجام است.

بسته دلخواه صحرانوردی، امکان انتخاب میان مودهای رانندگی خاصی را، حتی برای مواجهه با سخت‌ترین شرایط، مهیا می‌سازد. از مسیر کوه‌های صخره‌ای گرفته تا جاده‌های یخی فریبنده، GLC همواره این اطمینان را می‌دهد که شما در برابر هرآنچه طبیعت در چنته دارد، آماده هستید. این بسته همچنین تعلیق خودرو را ۲۰ میلی‌متر بالاتر می‌آورد تا حاشیه برخورد با زمین بیشتر شود و شامل یک سیستم روشنایی خاص برای صحرانوردی نیز می‌شود.

برای تکمیل بسته‌ی صحرانوردی، سیستم تعلیق هوایی AIR BODY CONTROL رانندگی کاملی را ارائه می‌دهد. با سیستم میراکننده پیوسته و قابل تنظیم (ADS+) و سیستم تعلیق با تنظیم ارتفاع خودکار، این خودرو فارغ از میزان بار آن، یک سطح ثابت را حفظ می‌کند. این مساله نه تنها راحتی و دینامیک رانندگی را بهبود می‌بخشد، بلکه به شما اجازه می‌دهد تا ارتفاع رانندگی را تا ۵۰ میلی‌متر نیز افزیش دهید.