ویژگی مدل ها

دینامیک رانندگی.

به‌عنوان استاندارد، سیستم هدایت خوردرو DYNAMIC SELECT انتخاب میان ۵ حالت رانندگی را پیشنهاد می‌کند. این حالات از مود COMFORT برای راندن با سرعت ثابت و با آرامش تا مود SPORT+ برای رانندگی محکم‌تر و مسابقه‌ای قابل تغییر هستند.

 

عملکرد.

دو نوع موتور ۴ سیلندر دیزلی در این مدل، قدرت و کارایی فوق‌العاده را با هم ترکیب می‌کند، که مصرف سوخت را به ۵/۵۶ مایل بر گالن کاهش می‌دهد و تنها ۱۲۹ گرم بر کیلومتر تولید دی اکسید کربن انجام می‌دهد. GLC 250 d 4MATIC در عرض ۶/۷ ثانیه سرعتش را از ۰ به ۱۰۰ می‌رساند.

 

قابلیت راندن در مسیرهای ناهموار.

GLC اضافه بر سیستم ۴MATIC تمام دیفرانسیل، یک پکیج رانندگی اختیاری برای مسیرهای ناهموار ارائه می‌دهد که با تعدادی حالت رانندگی برای شرایط و ناهمواری‌های مختلف تنظیم‌شده است. سیستم تطبیق‌پذیر تعلیق AIR BODY CONTROL که با هوا کار می‌کند، نیز موجود است.

 

طراحی.

سبک خارجی این خودرو تنومند و دینامیک است، از نمای جلوی پرمعنا گرفته تا بدنه مسابقه‌ای و قسمت عقب قدرتمند. در داخل خودرو شما می‌توانید موادی اعلا، تکنولوژی بالا و فضایی باز را تجربه کنید.

 

ایمنی.

برای اطمینان خاطر شما، مجموعه‌ای از سیستم‌های ایمنی پیشرفته شامل سیستم جلوگیری از برخود COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS و سیستم برنامه‌ریزی پایداری الکترونیکی ESP® با توانایی تشخیص باد جانبی. به‌طور استاندارد سیستم هشدار ATTENTION ASSIST در این خودرو موجود است.