طراحی مرسدس بنز کلاس S

تناسب تنومند و لاغر بدنه، سطوح و اشکال دینامیک: از هر زاویه‌ای، مدل S 500 AMG کوپه چابک و مطمئن به‌نظر می‌رسد، خودرویی که در جاده کاملا یکتا است.

نکات برجسته در طراحی شامل سبک بدنه AMG و توری رادیاتور الماسی عجیب و گزاف با پین‌های رنگ‌شده با کروم می‌شوند: این خودرو، کوپه‌ای است که از قدری توجه خجالت نمی‌کشد. چرخ‌های ۱۹ اینچی آلیاژی AMG هم به‌عنوان استاندارد در همه خودروهای این مدل وجود دارند.

قابلیت‌های عملی دیگری نیز وجود دارند، مانند کنترل دیداری MAGIC VISION. در این سیستم تطبیقی برف پاک‌کن شیشه جلو، تیغه‌های برف پاک‌کن، نازل‌های یکپارچه‌ای دارند که مایع شوینده را دقیقا در مسیرشان اسپری می‌کند و فرایند تمیزکاری شیشه را سریعتر و کارآمدتر می‌کند. این سیستم همچنین برای جلوگیری از یخ‌زدگی، گرم هم می‌شود.

راحتی و کیفیت فوق‌العاده نشان‌های بارز فضای داخلی S 500 AMG کوپه می‌باشند. درون این خودرو، تودوزی چرم به‌خوبی با تزییناتی از هریک از چوب‌های پولیش خورده صنوبر یا گردو اشباع‌شده به‌طور دلخواه، ترکیب شده‌است. تمامی صندلی‌ها گرم‌کن دارند، به‌همراه ویژگی صندلی‌های جلو که تنظیم و فضای مناسب را تا ۳ نفر ارائه می‌دهند.

با سقف‌های شیشه‌ای استاندارد، درون کابین به‌طور طبیعی روشن و باروح به‌نظر می‌رسد و کابین عایق گرما و سروصدا نیز هست و شیشه آن تماما از روکش لمینت با قابلیت انعکاس نور مادون قرمز پوشیده شده‌است. این قابلیت به سرد و دور از تابش شدید ماندن کابین کمک می‌کند و عامل اصلی نزدیک به صفرشدن نویز جاده می‌باشد – در هر حالت رانندگی. به‌ندرت درون کابین خودرویی به این آرامی و راحتی می‌شود.

درون این مدل تکنولوژی به‌وفور یافت می‌شود، شامل سیستم سرگرمی و اطلاعاتی آنلاین COMAND و کنترل لمسی بصری آن.