ویژگی مدل ها
  • نگاهی نزدیک تر

سرانجام انتظار به پایان رسید؛ اولین خودروی سقف-باز لاکچری چهار سرنشین کمپانی مرسدس-بنز، از سال ۱۹۷۱ تا کنون.

ترکیب آزادی روح بخش  رانندگی با سقف باز، به همراه طراحی بدنه دلربا و ایمنی مثال زدنی؛ همگی خصوصیات این کابریولت فریبنده هستند.

سقف پارچه ای در می‌تواند در ۲۰ ثانیه باز یا بسته شود. این بدان معنی‌است که S-Class Cabriolet توانایی القاء حس ناب رانندگی بدون محدودیت را تمام و کمال دارا می‌باشد.

مدل استاندارد، از فناوری های انحصاری‌ای مانند: AIRSCARF neck-level heating ، AIRCAP ، Intelligent climate control بهره می‌برد؛ این تکنولوژی ها باعث جلوگیری از ایجاد شرایط نامناسب در سرعت های بالا برای سرنشینان می‌شوند، و همچنین قابلیت تنظیم دما به صورت خودکار را برای سرنشینان به ارمغان می‌آورند.

از دیگر مزایای  این مدل می‌توان به عایق کاری آکوستیک میان کابین و قسمت جلویی خودرو اشاره کرد که آرامشی مثال‌زدنی برای سرنشینان به همراه می‌آورد. طبیعتا کابریولت جدید، به تکنولوژی پیشرفته جلوگیری از چپ کردن ماشین مجهز شده و از این خاطر خیال راننده و سرنشینان را کاملا راحت کرده است.

 

  • طراحی

با طراحی الماس گونه شبکه رادیاتور، طراحی بدنه بهینه شده توسط AMG و رینگ های ۱۹ اینچی آلومینیومی، S-CLASS Cabriolet طراحی مهیج و خیره کننده ای را به خود اختصاص داده است. چه با سقف بسته، چه باز!

 

  • رانندگی با سقف باز

با لمس یک دکمه، باز و بسته شدن سقف پارچه‌ای تنها ۲۰ ثانیه طول می‌کشد – شما حتی میتواند در حین حرکت تا سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت نیز این‌کار را انجام دهید.

  • راحتی

طراحی بی‌نظیر و با دقت داخلی، به گونه ای است که با شرایط مختلف جزئیات کابین را تغییر می‌دهد. این سیستم هوشمند به راحتی هرچه بیشتر سرنشینان، چه در حالت سقف باز، و چه بسته، کمک قابل توجهی می‌کند.

 

  • دینامیک رانندگی

قلب تپنده این کابریولت، یک موتور V8 بوده که با آیرودینامیک مثال زدنی و وزن سبک و بدنه مقاوم مرسدس، تجهیز شده. نتیجه واضح است، لذت رانندگی بی همتا!

 

  • ایمنی

از هشیار نگه داشتن شما تا ترمز اتوماتیک برای جلوگیری از وقوع تصادف؛ مجموعه ای از سیستم های امنیتی شما را تا مقصدتان همراهی می‌کنند.