معرفی کلاس مرسدس بنز کلاس S

موفقیت نسل های متمادی از سری S-Class Saloon بر کسی نهان نیست اما با تولد جدید ترین فرزند این خانواده اصیل، تمامی استاندارد های خودروسازی دست‌خوش تغییر و بهبود شدند. با توجه به ایمنی بی همتا و رفاه بی‌نظیر S-Class ، به همراه قدرت مثال زدنی، می‌توان جدید ترین S-Class را قصری متحرک در جاده ها دانست.

دقت و تعهد در طراحی و ساخت جزئیات در مرسدس تنها به بدنه خارجی خودروهای تولیدی این برند، محدود نشده و نشانه های آن را می‌توان در طراحی داخلی محصولات مرسدس هم مشاهده نمود. با استفاده از مرغوب ترین متریا‌ل ها، ما بهشتی سرشار از آرامش و راحتی را برای شما مشتریان عزیز، فراهم آورده‌ایم. از صندلی جلوی تا-شونده تا سیستم تعلیق MAGIC BODY CONTROL همگی دست در دست هم داده اند تا شما، بهترین تجربه رانندگی ممکن را توسط این قصر متحرک تجربه کنید.

طبیعتا طراحی خارجی نیز به بهترین نحو ممکن پرداخت شده است؛ بالاخره هرچه باشد، این یک S-Class است! طراحی مقداری ایرودینامیک تر شده و مخصوصا خودرو های تولیدی خط AMG به کیت بدنه AMG Bodystyling مجهز شده اند. در این محصول شما می‌توانید قوه محرکه خودروی خود را از بین دو گزینه انتخاب کنید: موتور V12 بنزینی با شتاب صفر تا صد تنها ۴٫۶  ثانیه، و موتور V6 دیزلی با مصرف سوخت ۵۰ mpg .