طراحی مرسدس بنز کلاس S
  • طراحی

همانند بسیاری از دیگر خودروهای ساخته‌ی مرسدس-بنز، S-Class Cabriolet نیز نمایی فریبنده برای خود برگزیده و این زیبایی به همراه قدرت مثال زدنی بکار رفته در این مدل، کابریولت جدید را بی‌همتا ساخته است. نورپردازی خارجی به همراه جلو پنجره کروماتیک انحصاری مرسدس، و طراحی خارق‌ العاده AMG، جنس جیر سقف تا شونده و رینگ های ۱۹ اینچی AMG ، بدنه این S-Class کوپه را تشکیل داده اند. علاوه بر تمام موارد بالا، سیستم پیشرفته نورپردازی جلوی خودرو می‌تواند با کریستال های Swarovski برای دوچندان کردن جلوه‌ی خودرو، سفارش داده شود.

 

رانندگی با سقف باز

با به‌کارگیری طراحی هوشمندانه و نوآورانه در کابریولت جدید، S-Class Cabriolet لذت رانندگی با سقف باز را به سطح جدیدی وارد کرده است. با لمس یک دکمه، سقف پارچه‌ای می‌تواند تنها در ۲۰ ثانیه باز یا بسته شود؛ برای این کار نیازی به ایست کامل نبوده و در سرعت های کمتر از ۳۱ مایل برساعت این قابلیت امکان پذیر می‌باشد.

در زمانی که سقف باز است، می‌توانید برای کاهش سروصدا در کابین، سیستم AIRCAP را فعال کنید. این سیستم به صورت اتوماتیک یک بادگیر در بالای شیشه جلو و یک Deflector در پشت سرنشینان، باعث کاهش صدای باد و آرامش بیشتر سرنشینان می‌شود. و اگر هوا سرد شد؟! S-Class Cabriolet با استفاده از تکنولوژی AIRSCARF با هدایت جریان هوای گرم به سمت گردن راننده و سرنشین جلو، به گرم ماندن افراد کمک می‌کند.