بهره‌وری مرسدس بنز کلاس V

ستاره‌ای ایمن

بنز V Class در تست تصادف اروپا (در سال ۲۰۱۴) بیشترین امتیاز را گرفت. مقاومت مثال‌زدنی این کلاس، نمونه‌ای از هدف چهارمرحله‌ای مرسدس بنز برای تضمین ایمنی محصولاتش است.

اول: رانندگی ایمن. تجهیزات ایمنی استاندارد برای هر سه مدل V Class شامل Attention Assist  (سیستم هشداردهنده هنگام بروز علائم خستگی در راننده)، Crosswind Assist (سیستم ترمزگیری هوشمند در یک طرف خودرو که باعث چرخشی اندک و کاهش اثر باد می‌شود)، Headlight Assist و نمایشگر فشار باد لاستیک‌ها است. بنا بر سفارش، سیستم‌های ایمنی دیگر مانند Distronic Plus (تنظیم فاصله با خودروی جلویی به کمک ترمز و گاز اتوماتیک)، LED Intelligent Light System، Lane Keeping Assist و Traffic Sign Assist به همراه دوربین نمای ۳۶۰ درجه نیز قابلیت افزوده شدن به خودرو را دارند.

دوم: حفاظت بازدارنده هنگام خطر. فناوری شگفت‌انگیز “پیشگیری از تصادف” برای این نسل خانواده بنز عرضه شده است.Pre Safe  قادر به تشخیص شرایط خطرناک رانندگی است. Collision Prevention Assist از تصادف با ماشین جلویی جلوگیری می‌کند و در شرایط اضطراری، به طور خودکار ترمز می‌گیرد. سیستم‌های Blind Spot Assist و Lane Keeping Assist راننده از خطرات ناگهانی و پیش‌بینی نشده، حفظ می‌کنند.

سوم: حفاظت بهینه در تصادفات. هر سه مدل این نسل، مجهز به کیسه‌های هوا در جلو، کنار و بالای شیشه‌ها برای راننده و سرنشین جلو هستند که حداکثر ایمنی را تأمین می‌کنند.

چهارم: بعد از تصادف! اگر تصادفی جدی رخ دهد، سیستم‌هایی مانند خاموش کردن موتور، باز کردن اتوماتیک قفل درها، روشن شدن چراغ و فلاشر، کارهایی هستند که V Class به طور خودکار انجام می‌دهد.