همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران و حضور شرکت ستاره ایران

۰۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۰

همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران و حضور شرکت ستاره ایران

همایش بین‌المللی صنعت خودرو با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیرصنعت، معدن وتجارت، مدیران خودروسازان کشور و مشارکت ۱۵۰ شرکت خارجی، در مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ ۹ آذرماه ۱۲۹۳ آغاز به کار کرد.

در این همایش یک روزه معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت رئیس سازمان گسترش ، رییس انجمن خودروسازان جهان و مدیران خودروسازی کشور سخنرانی کردند.
شرکت ستاره ایران نیز با نمایش یک دستگاه اتومبیل مرسدس بنز E 200 سال۲۰۱۴، در این همایش حضور پیدا کرد. برندهای صنعت خودرو مانند رنو، پژو، فیات و دیگر نشان‌های برتر بین‌المللی در این همایش که در تاریخ صنعتی ایران بی‌سابقه است، حضور داشتند.

هیأت‌هایی از کشورهای فرانسه، ژاپن، آلمان، ایتالیا، ترکیه، انگلیس، چین، هندوستان، چک، کره‌جنوبی، اسپانیا، مصر، سوئیس، دانمارک، رومانی، مالزی و سنگاپور نیز در این همایش حضور داشتند.

همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران و حضور شرکت ستاره ایران

این نمایشگاه فرصت بزرگی برای قطعه‌سازان، شرکت‌های توانمند صنعتی ایران و خودروسازان کشور است که در فضای کنونی تجارت جهانی بتوانند ضمن ارائه و معرفی توانایی‌های خود، با شرکت‌های معتبر و با تخصص بالای آمریکایی، اروپایی و آسیایی، در زمینه انتقال دانش‌فنی، تولید مشارکتی، عرضه خودروهای با کیفیت بالاتر متناسب با انتظار به حق مردم ایران، صادرات خودرو به کشورهای منطقه همکاری داشته باشند.