صافکاری پیچیده تر از آن است که میگویند!

۲۵ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶

خدمات صافکاری در تعمیرگاه مرکزی

هر چقدر هم که راننده خوبی باشید ممکن است روزی خودرویتان آسیب ببیند و نیاز به صافکاری داشته باشید. راننده ها معمولا در چنین شرایطی انتخاب های متفاوتی دارند. عده ای تنها خودروی خود را به مکانی مطمئن و استاندارد می‌سپارند. عده ای ترجیح می‌دهند تعمیرات، در زمان کم و با هزینه ای اقتصادی انجام شود و عده ای هم با روش های رایج در اینترنت، عملیات صافکاری را خودشان انجام می‌دهند.

بسیاری از وبسایت‌های اینترنتی اقدام به آموزش چگونگی انجام این عملیات میکنند که غالبا به صورت ویدئوهای آموزشی موجود است.  فراموش نکنید که این عملیات، نیاز به تخصص و تجربه دارد و انجام این عملیات به دست خودتان و با تکیه بر آموزش های رایج در اینترنت به شدت خطرناک است.
همچنین لازم به ذکر است که هرگز سلامت خودروی خود را به خاطر پرداخت هزینه ای کمتر یا عجله در تعمیر خودرو، به خطر نیندازید. تعمیرگاه های غیر معتبر عموما به خاطر سرعت بخشیدن به تعمیر خودرو، دقت و حوصله کافی را در عملیات صافکاری به خرج نمی‌دهند.
سلامت و اطمینان عملیات صافکاری را در اولویت قرار دهید. لازم به ذکر است که با مراجعه خودرویتان به تعمیرگاه مرکزی، در حالت معمول، انجام عملیات صافکاری و آماده سازی کامل خودرو تنها حدود دو روز طول خواهد کشید!

شرکت ستاره ایران، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اتومبیل های سواری مرسدس بنز در ایران

برای پاسخ گویی و ارائه مشاوره فنی از طریق شماره تماس زیر در کنار شما هستیم

021-41716 داخلی 305 و 307