دستگاه عیب‌یاب اختصاصی مرسدس بنز تنها در اختیار نمایندگی های رسمی است

۱۵ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

جدیدترین نسل عیب‌یاب در تعمیرگاه ستاره ایران

این روزها استفاده از عیب‌‌یاب‌ در هنگام تعمیرخودرو بسیار رایج شده است و بسیاری از افراد به سراغ این عیب‌یاب ها می‌روند. به گونه‌ای که کمتر جایی را ‌میتوان یافت که در آن‌جا از این عیب‌‌یاب‌ها استفاده نشود.این دستگاه‌ها تاثیرزیادی بر کیفیت تعمیرات دارند. این بهبودها در هر دو بُعد زمان و کیفیت تعمیر، قابل مشاهده است.

بسیاری از متخصصین، رانندگان را به استفاده از عیب‌‌یاب‌های اصل و تایید شده توسط سازنده، دعوت می‌کنند. طبیعتا سازنده‌ی یک خودرو تسلط بیش‌تری به جزییات آن خودرو و مشکلات احتمالی که برای آن پیش می‌آید دارد و می‌تواند عیب‌یاب بهتری برای آن خودرو عرضه کند. این مساله، برای تمام خودروها صدق می‌کند و امری طبیعیست.

ممکن است بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز به قصد فریب شما، ادعا کنند که از دستگاه عیب‌یاب اختصاصی مرسدس بنز استفاده می‌کنند.

. اما فراموش نکنید که این دستگاه ها تنها با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی قابل استفاده است و دایملر این رمز عبور را تنها در اختیار نمایندگی های رسمی مرسدس بنز مانند ستاره ایران قرار میدهد و دیگر تعمیرگاه‌ها امکان دسترسی به این نام کاربری و رمز عبور را ندارند.

شرکت ستاره ایران، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اتومبیل های سواری مرسدس بنز در ایران

برای پاسخ گویی و ارائه مشاوره فنی از طریق شماره تماس زیر در کنار شما هستیم

021-41716 داخلی 305 و 307