تعاریف مرتبط با خرید و فروش خودرو های کارکرده مرسدس بنز

۲۴ فروردین, ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶

در ادامه مطلب جهت آشنایی بیشتر شما مشتریان عزیز با اصلی ترین تعاریف کسب و کار خرید و فروش خودرو های کارکرده مرسدس بنز ، به برخی از آنها خواهیم پرداخت :

اصالت خودرو : منظور از بررسی اصالت خودرو، تطابق شماره شاسی و شماره موتور با اطلاعات ساخت خودرو که از طریق دسترسی اختصاصی که در اختیار نمایندگی های شرکت مرسدس بنز قرار داده شده است ، می باشد.

آپشن های اصلی مرسدس بنز : عبارتند از کلیه امکاناتی که از طریق کارخانه سازنده و در هنگام ساخت بر روی خودرو قرار گرفته است . درصورتیکه این آپشن ها به صورت غیر استاندارد بر روی خودرو نصب شوند امکان بروز ایرادات عمده و پر هزینه در سیستم الکترونیکی خودرو را خواهند داشت.

ارزیابی فنی خودرو : تمامی خودروها بر اساس میزان کارکرد و نحوه رانندگی و همچنین شرایط نگهداری دچار استهلاک قطعات و مشکلات فنی پنهان می شوند که مرسدس بنز نیز با وجود کیفیت بالای محصولات خود، از این قاعده مستثی نمی باشد. بررسی و استخراج این ایرادات تنها از طریق تجهیزات پیشرفته تخصصی از قبیل دستگاه Star Diagnosis ،Borescope   و دستگاه های تخصصی تست سیستم تعلیق و هندلینگ و غیره میسر می باشد. علاوه بر این تجربه کارشناسان آموزش دیده شرکت سازنده نیز تکمیل کننده این بررسی خواهد بود.

گارانتی الحاقی مرسدس بنز : همه ما نیازمند پشتیبانی و آسودگی خاطر در مورد محصولی هستیم که بصورت روزمره از آن استفاده می کنیم. این آرامش خیال از طریق گارانتی محصولات تامین می شود. با نزدیک شدن اتمام دوره گارانتی خودرو این نگرانی بوجود می آید که وضعیت نگهداری و هزینه های خودرو در آینده به چه صورت خواهد بود. گارانتی الحاقی این اطمینان را به مالک می دهد که همچنان از پشتیبانی و خدمات با کیفیت مرسدس بنز برخوردار خواهد بود.

تسهیلات لیزینگ : خرید با تسهیلات پرداخت مدت دار همواره یکی از گزینه های جذاب برای خریداران خودرو بوده است. شرکت های لیزینگی با در اختیار قرار دادن منابع مالی خود این امکان را فراهم می آورند که متقاضی خرید خودرو، علاوه بر اینکه سرمایه در گردش کسب و کار خود را متوقف نکرده، خودرو دلخواه خود را نیز در اختیار می گیرد.

فروش امانی : دوستداران خودرو مرسدس بنز همواره اشتیاق تجربه کردن مدل های جدید و تکنولوژی های نوظهور این برند لوکس را دارند. در این بین بزرگترین چالش وجود یک مرکز تخصصی مطمئن برای تعویض خودرو و یا به بیان دیگر مرکزی برای فروش آسان خودرو فعلی و خرید مطمئن خودروی جدید می باشد. مرکزی که خریدار و فروشنده با اطمینان از گردش پولی صحیح، سریع و قابل اعتماد ، خودروی سلامت و قیمت مناسب به آن مراجعه نمایند.