مرسدس بنز لوکس برقی EQS در نمایشگاه بین المللی اتومبیل IAA فرانکفورت آلمان 2019

۰۱ مهر, ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۹

Mercedes-Benz Vision EQS  نمایی تازه برای خانواده EQ  محصولات سواری مرسدس بنز قلمداد می شود .این مطالعه چشم اندازی به بعد جدید در تجملات پایدار ارائه می دهد.

در جابجایی مردم، مرسدس بنز مخفف حرکت و پیشرفت است. مدل مفهومی  Vision EQS راهی به آینده مرسدس بنز را نشان می دهد. نیاز به حمل و نقل و میل به خاص  بودن، دو موردی است که بی انتهاست.

مدل مفهومی اشتیاق برانگیز VISION EQS ،  ارتباطی بین عقلانیت و احساسات ایجاد می کند. این مدل هیجان مدل های آینده برقی EQ  از مرسدس بنز را  ارائه می دهد. نسبت طرح ستون "یک کمان" و روان بودن چشمگیر آن ، پیشگویی های سبکی از نسل جدید وسایل نقلیه برقی مرسدس بنز است.

برای اولین بار، جادار بودن سخاوتمندانه و مفهوم کنترل جدید اتومبیل مفهومی Vision EQS ، نمایش فیزیکی و بصری از فضای داخلی و دیجیتالی و پیشرفته MBUX چهاردر لوکس در آینده را ارائه می دهد. یک سبک طراحی واضح و روان، باعث می شود تا قسمت های جداگانه کل داشبورد در یک شمایل داخلی یکپارچه مخلوط شوند.

در آینده ای پایدار نیز ، مشتریان ما اتومبیل چهاردر را می خواهند که از نظر راحتی ، طراحی و فناوری آرزوهای آنها را برآورده سازد. VISION EQS این ترکیب را در مفهوم خودروهای کاملاً برقی در کلاس لوکس ترکیب می کند.