مدل های مرسدس بنز در نمایشگاه بین المللی اتومبیل فرانکفورت IAA 2019

۰۱ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

پس از نمایش جهانی ون برقی بنام EQV، مدل برقی تولید انبوه این کلاس در قالب مدل EQV300 در  نمایشگاه بین المللی اتومبیل IAA 2019 به نمایش گذاشه شد. مدل پایه این مدل  از حداکثر توان خروجی  150 کیلو وات / 204 اسب بخار و از حداکثر سرعت 160 کیلومتر در ساعت برخوردار است . برد پیمایش این مدل 8 صندلی تا 405 کیلومتر است.

 

 GLB  با طول کلی 4634 میلی متر، یک خودرو خانوادگی کاملاً جادار است و حجم چمدان آن حداکثر 1755 لیتر (در نوع 5 صندلی) است. به عنوان اولین وسیله نقلیه جمع و جور از مرسدس بنز ،  GLB به صورت اختیاری دارای یک ردیف سوم صندلی با دو صندلی اضافی برای افراد تا حداکثر 1.68 متر (از جمله پشت سری های  قابل جمع شدن، کمربند ایمنی پیش کشنده و محدود کننده نیرو ) است. پنجره برای ردیف سوم صندلی ها، ایربگ و همچنین بست های ISOFIX و  اتصال کمربند در بالا و مناسب برای کودکان تعبیه شده است. این نوع بدنه باعث می شود تا چهار صندلی کودک در قسمت عقب  وجود داشته باشد.

 

یک رنگ جدید، که برای اولین بار با اولین فیس لیفت  CLA Coupé در دسترس خواهد بود ، که در این نمایشگاه برروی  CLSبه نمایش گذاشته شد. این رنگ خاکستری کلاسیک یونی است.

 

مدل اسپرتی و سریع مرسدسGLB 35 4MATIC AMG   با استفاده از موتوری به قدرت 306 اسب بخار ، تقویت و اسپرت شده است و تنها در مدت 5.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد.

 

مرسدس بنز در این نمایشگاه دو نوع از کوپه جدید GLE را ارائه می کند: کوپه جدید GLE با موتور استاندارد و مرسدس-AMG GLE 53 4MATIC + Coupé  در نوع تیونیگ شده.

 

در این نمایشگاه و در غرفه اسمارت،  مدل های  برقی  EQ  کوپه ، کابریولت و فورفور به نمایش گذاشته شد.

 مرسدس بنز برای اولین بار هدفون جدید فوق العادهای را به نمایش گذاشت. نکات برجسته هدفون جدید با قیمت 259 یورو شامل حداکثر 18 ساعت عمر باتری ، عملکرد حذف فعال هیبرید صدای مزاحم محیط و صفحه لمسی حساس برای کنترل بلوتوث است.