مرسدس بنز مایباخ پولمان دو رنگ در نمایشگاه بین المللی اتومبیل فرانکفورت IAA 2019

۰۲ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

به یقین مدل برتر برند لوکس مرسدس-مایباخ در حال حاضر Pullman با ترتیب صندلی های  روبروی هم است که بیشتر به عنوان بخشی از برنامه FACELIFT بهینه شده است. کشیده ترین مدل از خانواده کلاس S با طول 6.50 متر که به ندرت در ترافیک دیده می شود، باعث می شود رنگ بدنه دو رنگ بسیار نادرتر شود.

طراحی مجدد جلو پنجره مرسدس-مایباخ  که پس از فیس لیفت انجام شد با پره های عمودی ظاهر جلو را برجسته می کند. برای ایجاد جذابیت هر چه بیشتر نمای ظاهری، دست اندرکاران رنگ آمیزی خودرو و همچنین به درخواست مشتریان، مرسدس-مایباخ  کلاس اس  را با دو رنگ ارائه می شود. در فضای داخلی - با رنگهای اختصاصی جدیدی مانند Magma Gray ، Mahogany Brown و Silk Beige / Deep  Sea Blue -  ارائه شده است.

حتی طول 6.50 متر آن نشانگر وضعیت ویژه مرسدس-میباخ پولمان است. این امر باعث می شود تا فضایی مانند یک سالن بزرگ و مجلل پذیرائی در عقب با امکانات بیشمار فراهم شود و این نوع اتومبیل سواری خاص پاسخگوی الزامات مدرن بالاترین انحصار و لوکس باشد. میهمانان VIP در دو  صندلی های جداگانه با امکانات بسیار و راحت به سفر ادامه می دهند. شما می توانید از جادارترین فضای پا در بخش  ورودی و خروج بسیار راحت لذت ببرید. به طور معمول در پولمان، چهار مسافر می توانند در مقابل  هم و پشت به دیواره پارتیشن الکتریکی قرار بگیرند. همچنین یک دوربین نمای جلوی جدید مرسدس- مایباخ پولمان جدید را نشان می دهد. مسافران در عقب این امکان را دارند که حتی در صورت بسته بودن صفحه پارتیشن وسط، ترافیک جلوی خودرو را رصد کنند.