مرسدس بنز بار دیگر با ارزش ترین برند اتومبیل لوکس در جهان در سال 2019 است

۲۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

مرسدس بنز ارزش تجاری خود را بیشتر کرده و بار دیگر با ارزش ترین برند لوکس اتومبیل در جهان است. در جدیدترین رتبه بندی "بهترین مارک های جهانی 2019" توسط مشاور مشهور برند آمریکایی Interbrand ، این برند با تصاحب مقام هشتم ، نتیجه سال گذشته را تأیید کرد. مرسدس بنز همچنان تنها برند اروپایی در بین ده کشور برتر است. در مقایسه با سال 2018 ، ارزش نام تجاری این ستاره با پنج درصد بیشتر به 50.832 میلیارد دلار آمریکا افزایش یافته است. این ادامه داستان موفقیت ناگسستنی است ، زیرا مرسدس بنز از سال 2009 به طور مداوم ارزش خود را افزایش داده است.

برند مرسدس بنز مخفف یک سنت دیرینه و قدرت نوآورانه فوق العاده است. این امر از تمایل به توسعه مداوم بیشتر و ارائه راه حلهای پایدار برای آینده در حرکت ناشی می شود، که هم در محصولات و خدمات و هم در استراتژی تجارت منعکس شده است. بیشتر از هر زمان دیگری روی مشتری متمرکز شده است، در حالی که برند در حال تبدیل شدن به عاملی که میشود لمس کرد و احساسات را بیدار می کند. لوکس مدرن باید پایدار باشد ، اما مهمتر از همه از نظر پایداری، جذابیت است.

تحول در جامعه نیز نقش برندها را تغییر می دهد: مارک های موفق اعتماد ایجاد می کنند و نگرش روشنی را در داخل و خارج نشان می دهند. مرسدس بنز با نوآوری، مسئولیت و هدف هدایت می شود و به طور سیستماتیک به دنبال توسعه راه حل های حرکت بصری ، یکپارچه و پایدار است. هدف این برند "First Move the World" است. در مرسدس بنز این معنای کار ، انگیزه و "چرا" است. "First Move the World" به معنای جاه طلبی برای دنبال کردن بیش از آنچه که مستقیماً قابل دستیابی است، می باشد. این روحیه پیشگام بخشی از DNA برند است.

بهترین مارک های جهانی - Interbrand رتبه بندی بهترین مارک های جهانی با نظرسنجی ها

امسال بیستمین مطالعه "بهترین مارک های جهانی" انجام شد. Interbrand ، یک مشاور تجاری در زمینه برندهای آمریکایی ، 100 برند با ارزش جهان را بر اساس سه جنبه ارزیابی می کند: "عملکرد مالی محصولات یا خدمات این برند" ، "نقش برند در فرآیند تصمیم گیری در خرید" و "قدرت برند با. دیدگاه برای محافظت از درآمد آینده شرکت ". ارزش پولی یک برند را روش شناسی معتبر به ISO 10668: 2010 تعیین می کند.

رتبه بندی بین برند ها را می توان در  www.bestglobalbrands.com مشاهده کرد.