کتاب "سالن های مقدس" مرسدس بنز 2019

۱۰ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

این سالن ها مجموعه ای جالب از خودروهای کلاسیک مرسدس بنز است که همه نمی دانند دقیقاً این مکان ها در اطراف اشتوتگارت در کجا قرار دارند. به هر حال، تاکنون کمتر افراد قادر به ورود به سالن ها بودند و اگر دسترسی بوده نیز کاملاً منحصر به فرد بوده است. این مجموعه خودورهای کلاسیک مخفی از مرسدس بنز در این کتاب با متون علمی، فنی و عکس های درخشان ، فقط یک سفر هیجان انگیز از طریق گنجینه های برند نیست. علاوه بر این  پنجاه خودرو کلاسیک انتخاب شده داستان بسیار ویژه خود را بیان می کنند.

مجموعه مرسدس بنز کلاسیک شامل بیش از 1000 خودرو است. 160 مورد از آنها را می توان در موزه Untertürkheim بازدید و تحسین کرد. تعداد زیادی از خودروهای دیگر مرتباً در نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف در جهان به نمایش در می آیند. با این حال، تا کنون بزرگترین قسمت که بطور آزادانه در دسترس نیست و در دوازده ساختمان تجاری در و اطراف اشتوتگارت  در "سالن های مقدس" با دقت محافظت می شود. تاکنون، تنها در سه ساختمان ذکر شده توسط مرسدس بنز امکان حضور و تصویر برداری مهیا شده بود و توانسته ایم مدلهای اختصاصی را مورد بازرسی قرار دهیم، که برخی از این خودروها  بسیار کم به نشان گذاشته شده اند.

 کتاب "سالن های مقدس" در اندازه 26.5 x  28.9 سانتیمتر در 244 صفحه و 207 تصویر به قیمت 60 یورو در آلمان و اطریش به دو زبان آلمانی و انگلیسی در دسترس است.