مرکز آزمون و فناوری پیشرفته مرسدس بنز در ایمندینگن - آلمان

۱۰ آبان, ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

مرکز آزمون و فناوری مرسدس بنز در ایمندینگن نقش اساسی در توسعه تردد در آینده دارد. این محل جایی است که مرسدس بنز اتومبیل های در حال تحقیق و آزمایش خودروهای خود در سراسر جهان است، از جمله توسعه بیشتر نیروی محرکه  های جایگزین مانند هایبریدی و وسایل نقلیه برقی تحت نام تجاری EQ. سیستم های کمکی آینده و عملکردهای رانندگی خودکار نیز در اینجا آزمایش می شوند. مرکز آزمایش و فناوری ایمندینگن پس از مدت زمان ساخت حدود سه سال و نیم در سپتامبر 2018 رسماً افتتاح شد. ایمندینگن در ایالت بادن-وورتمبرگ در 130 کیلومتری جنوب اشتوتگارت و 40 کیلومتری شمال رادولفل در کنار دریاچه کنستان واقع شده است.

مرسدس بنز در حال حاضر حدود 300 شغل جدید در ایمندینگن ایجاد کرده است. در حال حاضر حدود 250 نفر از کارکنان در حال کار بر روی بیش از 30 امتحان مختلف آزمون هستند که در آن شرایط مختلف رانندگی قابل شبیه سازی است. توجه ویژه ای بر چهار حوزه استراتژیک برای آینده ، ارتباطات، رانندگی خودکار بدون راننده، به اشتراک گذاری از طریق اپلیکیشن و برقی شده است. دایملر این موارد را با نام اختصاری CASE گروه بندی کرده است.

 "ماركوس شفر ، عضو هیئت مدیره Daimler AG ، مسئول گروه تحقیقات و توسعه اتومبیل های مرسدس بنز می گوید : وسایل نقلیه پیشرفته نیاز به آزمایش فناوری پیشرفته دارند. مرکز آزمون و فناوری ما در ایمندینگن دارای امکانات بیشماری برای آزمایش و تکمیل فن آوری های جدید از جمله نیروی محرکه های جایگزین و سیستم های کمکی رانندگی است. نکات کلیدی در مورد این پروژه عبارتند از:

  • بیش از سی مسیر و مسیر تست مختلف در زمینی به مساحت 520 هکتار که قبلاً توسط ارتش آلمان بعنوان زمین آموزش استفاده می شد.
  • کار در ایمندینگن همچنین شامل توسعه بیشتر نیروی محرکه های جایگزین (مانند هایبریدها و وسایل نقلیه برقی).
  •  آزمایش سیستم های کمکی آینده و عملکردهای رانندگی خودکار و اعتبار سنجی در طول آزمایشات استقامتی.
  • طول کل مسیرهای آزمایشی 68 کیلومتر (مسیرهای آسفالت و خشن).
  • در تاریخ 19 سپتامبر 2018 پس از مدت زمان ساخت و ساز سه سال و نیم افتتاح شد.
  • سرمایه گذاری بیش از 200 میلیون یورو ، با حدود 300 شغل جدید برنامه ریزی شده است.
  • اقدامات گسترده حفاظت از طبیعت از جمله ساخت راهرو برای حیوانات وحشی.
  • کاهش تراکم ترافیک جاده به لطف جابجایی مسیر تست استقامت به مرکز آزمون.