رونمایی رسمی مرسدس- مایباخ GLS در نمایشگاه بین المللی اتومبیل گوانژو 2019 در چین

۰۲ آذر, ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

مرسدس-میباخ GLS 600 4MATIC با برجستگی خاصی در آستانه نمایشگاه بین الملی خودرو گوانژو 2019 رونمایی شد و برتری جهانی خود را جشن گرفت. این خودرو جدید لوکس بالاترین استانداردهای راحتی را در بخش SUV تعیین می کند.

مرسدس-مایباخ GLS 600 4MATIC  نمایانگر تحول جدیدی از شالوده لوکس در خودروهای SUV است. این ویژگی با استفاده از ترکیب طراحی بدنه و مشخصات فنی GLS با لوکس بودن یک چهاردر با رده برتر مانند کلاس S، برند مرسدس-مایباخ را منحصربفرد و خاص می کند. فضای داخلی وسیع و جادار آن، مجهز به تزئینات و قطعات داخل با بالاترین  کیفیت و عایق صوتی بسیار مؤثر، فضایی دلپذیر و شبیه به پیله را ایجاد می کند. در بالاترین حد راحتی صندلی، سرنشینان عقب می توانند به لطف پرده های آفتابگیر برقی درهای کنار میزان تاثیر تابش نور آفتاب به داخل را کنترل کنند. سیستم تعلیق هوای استاندارد AIRMATIC یا تعلیق کاملاً فعال با سیستم کمک فنرهای برقی E-ACTIVE BODY CONTROL  به طور موثری، ترافیک و خستگی جاده ای را از راننده و سرنشینان دور نگه می دارد. برای اولین بار یک برنامه رانندگی مایباخ برای راحتی بیشتر  وجود دارد. بطوریکه ورود و خروج نیز بسیار راحت است. وقتی درها باز می شوند، خودرو کمی پایین می آید و در سمت سوار و پیاده شدن به سرعت و بی صدا یک رکاب برای سوار و یا پیاده شدن بیرون می  آید.

نیروی محرکه از نوع هشت سیلندر وی شکل به گنجایش 4 لیتر و به قدرت 558 اسب بخار بعلاوه 22 اسب بخار نیروی برقی در دور 6000 -6500 و گشتاور 730 نیوتن متر در دور 2500 - 5000 و 250 نیوتن متر برقی تشکیل شده است. مصرف سوخت ترکیبی بین 11.7 تا 12  لیتر در یکصد کیلومتر است. شتاب صفر تا یکصد کیلومتر 4/9 ثانیه و از حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعت برخوردار است.