مرسدس بنز کلاس جدید سی با کد دبلیو 206 را رونمایی کرد

۱۱ فروردین, ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰

مرسدس بنز کلاس جدید سی با کد دبلیو 206 را رونمایی کرد. طراحی ظاهری، داخلی و سیستم های جدید و نو آوری های بکارگرفته شده در این کلاس، از کلاس اس برگرفته شده است. ظاهر این مدل به لطف چراغ های باریک جلو و عقب، برآمدگی های روی در موتور، ستون خمیده عقب اسپرتی، لوکس و پویا شده است. صفحه نمایش مرکزی خمیده و صفحه نمایش مقابل راننده به همراه دریچه های سیستم تهویه شبیه به اگزوز موتور جت هواپیمای جنگنده و فرمان اسپرتی، نمای داخل را لوکس و مدرن کرده است.
نسل دوم سیستم هوشمند داخل اتومبیل بنام MBUX علاوه بر اینکه دستورات راننده را اجرا می کند، قسمتهایی که راننده بیشتر با آنها ارتباط دارد را نیز در نظر می گیرد. کلیه اطلاعات اتومبیل، سیستم های کمکی و تنظیمات اتومبیل در صفحه نمایش مرکزی با کیفیت وضوح بالا و با زاویه تمایل شش درجه به سمت راننده نمایش داده می شود. چراغهای جلو دیجیتال بصورا سفارشی در دسترس است. این چراغها در هرکدام توسط سه LED و 1.3 میلیون ریز آینه، نور و علائم را برروی سطح مسیر می تاباند. هر دو چراغ های جلو کیفیت وضوحی معادل 2.6 میلیون پیکسل دارند.
همانند کلاس اس چرخهای عقب در سرعت کمتر از شصت کیلومتر در ساعتف خلاف چرخهای جلو تا دو و نیم زاویه حرکت می کنند. در سرعت بیش از شصت کیلومتر در ساعت هم راستا با چرخهای جلو حرکت می کند..
.