شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

فروش خدمات گارانتی

«بهترین یا هیچ …» 

شرکت ستاره ایران بعنوان تنها نماینده‌ی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات سواری مرسدس بنز در ایران، در راستای فراهم نمودن خدمات متنوع به مالکین محترم مرسدس بنز؛ طرح فروش خدمات گارانتی به خودروهای کارکرده را در دستور کار خود قرار داده است. در این طرح خودروهای مدل ۲۰۱۳ به بالا با حداکثر پیمایش ۸۰۰۰۰ کیلومتر می توانند با مراجعه به شرکت ستاره ایران از مزایای یک سال گارانتی بدون محدودیت کیلومتر بهره‌مند گردند. این طرح با توجه به نوع و مدل خودرو با قیمت های متناسب ارائه می گردد و شامل کلیه قطعات و خدمات مرتبط با خودرو می‌باشد.
خریداران این خودروها در دوره‌ی تعهد گارانتی شرکت ستاره ایران از خدمات این طرح بهره‌مند خواهند شد. جهت توضیحات تکمیلی به گارانتی خودروهای کارکرده مراجعه کنید.

درصورت تمايل به استفاده از خدمات اين طرح، لطفاً مشخصات خود را در فرم ضميمه وارد نمایید . يکي از کارشناسان مربوطه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

در جهت ایجاد رضایت و اطمینان خریداران اتومبیل های سواری مرسدس – بنز و به کمک کارشناسان با تجربه و متخصص در این امر، بررسی های فنی تخصصی توسط دستگاه مخصوص و بررسی های دقیق بدنه و رنگ در تعمیرگاه مرکزی شرکت ستاره ایران و همچنین در محل انتخاب شده توسط مشتری انجام می شود. مشتریان عزیز می توانند با تماس با شماره تلفن 02141716 واحد پذیرش نسبت به دریافت این خدمات اقدام نمایند .