شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

ارائه گارانتی به خودروهای کارکرده

هدف:

  1. ارائه خدمات ارزیابی و تعمیرات الزامی و مورد توصیه به خودروهای دست دوم سواری مرسدس بنز.
  2. ارائه ضمانت (گارانتی) یک ساله (بدون محدودیت کیلومتر) به خودروهای واجد شرایط، به شرط تکمیل فرآیند تعمیرات الزامی.

دامنه:
کلیه خودروهای سواری مرسدس بنز از مدل ۲۰۱۳ تا کنون.

ارزیابی خودرو:
بررسی ارکان اصلی خودرو شامل حک شاسی / موتور؛ رنگ و مقایسه آنها با اطلاعات شرکت سازنده جهت تعیین اصالت خودرو همچنین بررسی اصالت کیلومترطی شده و بررسی کلی سیستم های الکترونیکی/ الکتریکی و مکانیکی با استفاده از تجهیزات تخصصی مرسدس بنز.

اعلام نتیجه:
پس از انجام ارزیابی های مذکور، نتیجه در دو سرفصل ذیل ارائه می گردد:
۱) تعمیرات الزامی و استانداردسازی شامل انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات معیوب سیستمهای اصلی خودرو نظیر”موتور، گیربکس، تعلیق، ترمز، فرمان، سوخت رسانی، سیستمهای ایمنی فعال و غیرفعال” و جایگزینی آنها با قطعات اصلی مرسدس بنز.
۲) تعمیرات توصیه ای نظیر ترمیم و تعمیر بخش هایی از بدنه و رنگ و یا تعویض قطعات تزئینی آسیب دیده.
تبصره: مدت زمان ارزیابی ۲ روز کاری می باشد.

خدمات گارانتی:
پس از ارزیابی خودرو و اعلام نتیجه، در صورت تمایل مشتری محترم به انجام تعمیرات الزامی، خودرو در تعمیرگاه مرکزی پذیرش و عیوب و نقائص مطابق با استانداردهای مرسدس بنز مرتفع می شود و پس از انجام تستهای لازم و حصول اطمینان از انجام تعمیرات صحیح، به انتخاب مشتری قرارداد یکساله و یا دوساله منعقد و خودرو تحت پوشش این خدمات قرار می گیرد.
تبصره۱: در صورت انجام تعمیرات الزامی و خرید گارانتی، هزینه تعمیرات تا سقف مشخص شده توسط شرکت به عنوان تخفیف برای مشتری درنظر گرفته خواهد شد.
تبصره۲: خدمات گارانتی به خودروهایی که تعمیرات الزامی را انجام داده و مورد تایید بخش گارانتی قرار گرفته باشند تعلق میگیرد.