شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

انقلاب در شبکه‌های اجتماعی

انقلاب در شبکه‌های اجتماعی

این تابستان برای کشور آلمان در بین مردم این کشور، تابستان رکوردها لقب گرفته است. تیم فوتبال این کشور به قهرمانی جام جهانی رسید در حالی که میروسلاو کلوزه، توانست رکورد گل زنی در تاریخ این مسابقات را بشکند. اما رکورد شکنی آلمانی ها به اینجا ختم نشد. کمی پس از جام جهانی فوتبال در برزیل، در یکی از نقاط کره زمین، یک علاقه مند به برند مرسدس بنز با فشاردادن کلیک ماوس خود بر روی آیکون آبی رنگ Like در شبکه اجتماعی فیس بوک، تعداد علاقه مندان به برند مرسدس بنز را در این شبکه اجتماعی به ۱۵ میلیون رساند.

کمپانی مرسدس بنز برای بزرگداشت هر یک میلیون افزایش طرفداران در فضای مجازی و شبکه فیس بوک، اثری هنری با مظمونی بین المللی را به یک هنرمند خاص برون سپاری می کند تا این اثر تقدیم به طرفداران این برند افسانه ای گردد. افتخار خلق این اثر این بار نصیب یک هنرمند اهل کشور آلمان به نام Thitz گشته است که با خلق اثری مفهومی با نام کیسه کاغذی، هنر خود را تقدیم به طرفداران مرسدس بنز کند.

انقلاب در شبکه‌های اجتماعی2

خلق این اثر با ارسال کیسه ها و ساک های دستی کاغذی از طرف هواداران مرسدس بنز در این شبکه اجتماعی صورت گرفت. این هنرمند با انتخاب ۱۰۰ ساک کاغذی خاص و رنگ آمیزی آنها در لایه های مختلف، اثر خود را به گونه ای خلق کرده تا بتواند چند ملیتی بودن برند مرسدس بنز را به خوبی بیان کند. وی با ترکیب بندی آنها و استفاده از تکنیک کلاژ، این رویداد بزرگ را به روایتی هنری و مفهومی تقدیم هواداران کرده است.

ایده اصلی در این اثر، تحرک، برندها، مردم و روابط بین المللی بوده که نه تنها هسته اصلی این اثر هنری می باشد، بلکه سیاست کلی مرسدس بنز را نیز تشکیل می دهد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *