شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

مدل مفهومی کلاس A Sedan مرسدس بنز

مدل مفهومی کلاس A Sedan مرسدس بنز

پیشرو نسل جدید

خودروی مفهومی سدان A به‌خوبی روح خالص طراحی مرسدس بنز را به‌تصویر می‌کشد. با نسبتی برابر از ترکیب خطوط هموار و سطوح صاف، این مدل جدید، تعریف جذابی را از نسل آینده‌ی طراحی خودروهای فشرده و جمع و جور ارائه می‌دهد.

طرح مفهومی سدان A با طراحی متشکل از ابعاد فشرده یک کوپه یا سدان اعلاء، با استفاده از توری رادیاتور با طرح Panamericana به‌همراه قطعات کروم تزیینی و یک کاپوت کشیده با برآمدگی زیبایی روی آن، طرح جذابی از جلوی خودرو را به‌نمایش می‌گذارد. این طراحی خارجی برجسته در جلوی ماشین، به‌خوبی با چراغ‌های جلوی متمایز و ستاره مرکزی بنز روی رادیاتور، تکمیل شده‌است.

طراحی‌های درجه یک اضافی دیگر، شامل سپر عقب می‌شود که به‌رنگ سیاه است و با نوارهایی از کروم تزیین شده‌است که به‌خوبی ابعاد این مدل جدید را به‌نمایش در می‌آورد. به همن ترتیب، طراحی قوس‌دار جدید چرخ، باظرافت از رینگ‌های 20 اینچی آلیاژی سبک استفاده می‌کند که دقت مهندسی وآیرودینامیک مسابقه‌ای را آشکار می‌سازد. شیشه‌های دودی و سقف شیشه‌ای بزرگ، نمای خارجی اختصاصی این خودرو را تکمیل می‌کند.

یک ویژگی منحصر به فرد دیگر از این مدل فوق‌العاده، تکنولوژی نورپردازی حیرت‌آور آن است؛ ساختار مشبک چراغ جلو، با رنگ UV پوشیده شده‌است، به این معنا که چراغ‌های جلو به‌خوبی رنگ نورشان را با توجه به نور محیط اطراف تنظیم می‌کنند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *