شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

مرسدس بنز موفق ترین برند خودرو در اینستاگرام

مرسدس بنز موفق ترین برند خودرو در اینستاگرام
  • مرسدس- بنز موفق ترین برند خودروساز در اینستاگرام: همراهی بیش از ۲۲ میلیون فالور با صفحات برند بنز در سراسر جهان.
  • با ثبت بیش از ۱۴۳ میلیون بازدید و تعامل با محتوای بارگذاری شده در نیم سال اول ۲۰۱۷، مرسدس-بنز به عنوان پربازدید ترین کانال برند در اینستاگرام تبدیل شد.
  • به مناسبت دَه میلیونی شدن @MercedesBenz و دو میلیونی شدن @MercedesBenz_de شرکت بنز، با نصب بنرهایی در سراسر برلین، این موفقیت را به همراه مشتریانش جشن گرفت.

اشتوتگارت: مرسدس- بنز به تازگی به دو موفقیت خوب در اینستاگرام رسید. صفحه ی آلمانی زبان این برند به بیش از دو میلیون دنبال کننده رسید که این مساله آن ها را در صدر صفحات اتومبیل آلمانی زبان قرار می‌دهد و بیش از ده میلیون نفر صفحه جهانی مرسدس بنز را در اینستاگرام دنبال کرده اند. صفحه جهانی بنز در نیمه اول سال ۲۰۱۷  بیش از ۱۴۳ میلیون لایک و کامنت به خود دید که این مقدار تراکنش از هر برند خودرو سازی دیگری بیشتر است.

دکتر جنس تیمر(Dr. Jens Thiemer)  مدیر بازاریابی خودرو های سواری مرسدس- بنز اشاره کرد: ” مرسدس- بنز موفق ترین برند خودرو سازی در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام است. تمرکز ما بر تولید محتوای جذاب و همکاری با چهره های سرشناس بود تا بتوانیم مخاطبان و طرفداران را با پست های مناسب جذب کنیم و تحت تاثیر قرار دهیم.”

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی بسیار مهم است و موجب حفظ تازگی برند می‌شود. چیزی که بنز در چند سال اخیر به خوبی به آن رسیده است. گروه بزرگی از مخاطبان در اینترنت یافت می‌شوند و در نتیجه مرسدس به مجموعه افراد جدیدی به عنوان هدف دست می‎یابد و آنها را سرشار از اشتیاق نسبت به برند و محصولات آن می‌کند.

صفحات مرسدس بنز توسط مجموعه ی کوچکی از عکاسان و فیلمبرداران خلاق اداره می‌شود، آنها تنها یک وظیفه دارند: محتوایی که بینندگان از دیدن آن لذت می‌برند را تهیه کنند! بخش زیادی از مطالب از طرف هواداران برند فرستاده می‌شود. در واقع ۹۵ درصد عکس ها و ویدئوها، ارسالی از کاربران است و تنها ۵ درصد توسط تیم مرسدس بنز فراهم می‌شود.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم: ۲۲ میلیون نفر، درواقع ۲۹% از تمام فالوئرهای صفحات اتومبیل در اینستاگرام است!

منبع:media.daimler.com

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *