شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

مرسدس بنز پیشتاز تکنولوژی امنیتی خودرو در طول تاریخ

مرسدس بنز پیشتاز تکنولوژی امنیتی خودرو در طول تاریخ

نوآوری در جهت ایمنی بیشتر: ۵۰ سال پیش تمامی خودروهای سواری مرسدس بنز مجهز به سیستم ایمنی هدایت خودرو به منظور دفع ضربه بودند

قدمی مهم در مسیری طولانی: از آگوست ۱۹۶۷ تمام خودرو های سواری مرسدس-بنز به صورت پیش فرض با استاندارد های جدید ایمنی، مانند سیستم فرمان دارای جذب کننده ضربه و … تجهیز شدند. این سیستم ها، بعدا به استاندارد های ایمنی در بقیه خودروسازی ها تبدیل شدند. این سیستم ها عبارتند از: قفل ایمنی کودک که در سال ۱۹۴۹ ثبت شد، آرم ستاره مرسدس بنز ضد سرقت و جمع شونده از سال ۱۹۵۷ ، سیستم ترمز ضد قفل (ABS) از سال ۱۹۷۸، ایربگ از سال ۱۹۸۱ و سیستم پایداری الکترونیکی (ESP) از سال ۱۹۹۵ و … . در تمام این مدت، دغدغه اصلی مهندسین مرسدس-بنز، تامین ایمنی و رفاه راننده و سرنشینان خودرو بوده است.

تلاش برای افزایش امنیت سرنشیان خودرو و عابرین پیاده، از دیرباز مهم ترین هدف مهندسین مرسدس-بنز بوده است.

با توجه به پیچیده تر شدن چالش های ایمنی خودرو، از سال ۱۹۶۰ مهندسان، دو رشته استاندارد ایمنی تعریف کردند: Active safety (مانند ایمنی در حین رانندگی، ایمنی فیزیولوژیکی ، ایمنی در عملکرد) و Passive safety (ایمنی و استحکام خارجی و داخلی). امروزه، تمرکز بر ترکیب این دو زمینه برای بدست آوردن حداکثر محافظت و رفاه ممکن برای سرنشینان و عابرین است.

با رونمایی از سیستم رانندگی هوشمند، مرسدس-بنز برای مشتریان خود، ارمغان آرامش و اطمینان را فراهم می آورد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *