شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

مرسدس بنز G500 با رنگ جدید در نمایشگاه بین المللی اتومبیل IAA 2019

مرسدس بنز GLS 580 4MATIC در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت IAA 20195

با کلاس جدید مرسدس بنز GLS  با کد X 167 که این کلاس جدید قبلا و برای اولین بار در نمایشگاه اتومبیل نیویورک 2019 رونمایی شده بود، پیش نمایش اروپایی این مدل در فرانکفورت در IAA نمایش داده شد. این کلاس جدید در قالب مدل  GLS 580 4MATIC در بازار اروپا  با فضا و راحتی بیشتر و لوکس تر از همه را ارائه می دهد. در حالی که ابعاد بیرونی حتی بیشتر شده است.

کلاس جدید GLS  نسبت به قبل،  77 میلی متر در طول و 22 میلی متر  در عرض افزایش اندازه پیدا کرده است. ردیف دوم صندلی ها، به ویژه ، با طول فاصله بین دو محور 60 میلیمتری طولانی تر در کلاس جدید  بهره می برد. طول خودرو 5207 میلی متر و عرض آن 1،956 میلی متر است. طول فاصله بین دو محور 3،135 میلی متر است.

کلاس جدید GLS دارای یک جلو پنجره مشبک شیب دار در تفسیر SUV هشت ضلعی در جلو است. زیر سپر جلو توسط ورق استیل پوشانده شده است و ورودی های هوا جلو پنجره طرح استخوانی دارند  و  برروی در موتور دو برآمدگی  ایجاد شده است. چراغهای جلو از نوع MULTIBEAM LED  با 112 LED در هر چراغ تشکیل شده است ، چراغ های رانندگی در طول روز از سه بخش LED تشکیل شده است. در قسمت عقب ، چراغ های عقب دو تکه از نوع LED  با ظاهر سه بعدی ، بازتابنده ها به بیرون رانده می شوند و به این ترتیب اجازه می دهند چراغهای عقب تخت تر به نظر بیایند. در بین این چاغها زه کرومی نصب شده است. نیروی محرکه از موتور هشت سیلندر وی شکل به گنجایش 4 لیتر و قدرت 483 اسب بخار و 580 نیوتن متر  تشکیل شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *