شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

دسته‌بندی‌ها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

نقطه عطفی در فروش GLC مرسدس بنز، یک میلیون دستگاه فروخته شده!

نقطه عطفی در فروش GLC مرسدس بنز، یک میلیون دستگاه فروخته شده!2

داستان موفقیت دیگری در Bermen رقم خورد: نقطه عطفی در فروش GLC مرسدس بنز، یک میلیون دستگاه فروخته شده!

از زمان عرضه رسمی در سال 2008 تا کنون، مجموع آمار فروش سری موفقیت آمیز GLC و جد بزرگش GLK به یک میلیون دستگاه رسیده است. مدل مذکور، در سایت خودرو سازی مرسدس-بنز در Bermen ساخته شده و به سراسر جهان عرضه می شود.

آیا می دانید…

در پس انتخاب نام اختصاری GLC معنی منحصر به فردی نهفته است؟ حرف G اشاره به پدربزرگ سواری های SUV دارد، حرف L از اول کلمه Luxury برخواسته، و حرف C نشان می دهد این مدل از خانواده C-Class برخواسته و از پلتفرمی مشابه آنها ساخته شده است.

در حال حاضر، GLC پرطرفدار ترین مدل شاسی بلند مرسدس-بنز است؟ تعداد خودروهای فروخته شده از این خانواده در سال پیش، بیشتر از مجموع فروش تمامی مدل های شاسی بلند پیشین مرسدس-بنز بوده است. به علاوه، تعداد خودرو های ساخته شده سری GLC در نیمه اول 2017 از تمامی بازه‌های زمانی مشابه در سال های پیش، بیشتر بوده است.

GLC نقش مهمی در بازار چین ایفا می کند؟ امروزه تقریبا از هر دو خودروی GLC ساخته شده، یکی به مشتری چینی فروخته شده است. بازارهای مهم دیگر به ترتیب عبارتند از: ایالات متحده آمریکا، آلمان، بریتانیای کبیر و فرانسه.

تمامی GLC های تولید شده منحصر به فرد هستند؟ از نظر آماری، تقریبا هیچ دو GLC ایی به دلیل گستره آپشن‌ها و تجهیزات موجود، شبیه به هم نیستند. برای مثال ده ها رنگ داخلی و بدنه مختلف، از iridium silver تا cardinal red یا lunar blue، برای شخصی سازی GLC موجود می باشد. لازم به ذکر است، بیش از 9 موتور متفاوت، برای GLC قابل سفارش است.

مشتریان احساس امنیت فوق العاده ای در GLC ها تجربه کرده اند؛ تمامی این ها به لطف سیستم های هشدار و امنیت خودروهای خانواده GLC است. در آلمان، 85% از مشتریان “امنیت” را در صدر لیست مشخصات مثبت ثبت نموده اند.

طراحی فوق العاده جذاب در چین، یکی از عوامل فروش موفقیت آمیز این محصول است؟ علاوه بر این، مشتریان چینی بسیار جوان هستند. از هر سه مشتری، دو نفرشان زیر 40 سال سن دارند.

در آمریکا، مخصوصا بانوان علاقه وافری به خانواده GLC نشان داده اند؟ تقریبا نیمی از تمامی رانندگان GLC خانم ها هستند. 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *