شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

20 سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق

۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق7

بيست سال پيش، يكي از محصولات عجيب دنياي خودرو به بازار عرضه شد. اين خودرو با بسیاری از محصولات متعارف فرق داشت و با نام «اسمارت سيتي كوپه» ارائه شد. نسل سوم آن از سال ۲۰۱۴ با نام «اسمارت فورتو» در بازار عرضه شده است.

۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق

اين ماشين جمع و جور دو نفره كه طول آن به سختي بيشتر از دو و نيم متر است، مناسب جاي پارك‌هاي كوچك بود و توانست عرصه‌اي منحصر به فرد را در دنياي خودرو به نام خودش ثبت كند. در سال ۱۹۹۷ در نمايشگاه بين‌المللي خودرو فرانكفورت، مدل اسمارت (هوشمند) راه حل‌هاي خودش را براي مساله جابه‌جايي‌هاي شهري داشت.

۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق2

۲۰ سال پس از آغاز تولید این خودرو، جابجايي‌هاي درون‌شهري بیشتر از هر زمان دیگری سخت شده است. توليد این محصولات در جولاي سال ۱۹۹۸ شروع شد و حالا ۲۰ سال بعد، مشخص است ايده‌‌اي كه با عرضه اسمارت مطرح شد، نظرهاي زيادي را به خود جلب كرده است؛

۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق3

تا به امروز، ۲.۲ ميليون دستگاه خودروی اسمارت به فروش رفته است. به لطف نوآوري‌هاي فني و طراحي در اين مدل كه تركيبي از عملگرايي و لذت رانندگي است، اسمارت، بيشتر از يك خودرو به جنبشی در دنياي اتومبیل تبديل شده است.

۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق8

اسمارت البته همچنان به نقش پيشگامانه‌اي كه داشته متعهد است؛ اين مدل، اولين برند خودرويي است كه در تولید محصول، چرخش از خودروهاي احتراقي به الكتريكي را مد نظر داشته است.

۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق5
۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق6
۲۰ سال اسمارت؛ یک ایده‌ی موفق8

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *