شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

خدمت جدید شرکت ستاره ایران (تامین قطعات اصلی خودروهای کلاسیک مرسدس بنز )

اهمیت استفاده از لاستیک زمستانه

تسهیلات لیزینگ برای خرید خودروهای کارکرده مرسدس بنز

مراقب دستکاری اتومبیل های وارداتی باشید

مراقب دستکاری اتومبیل های وارداتی باشید

به تازگی با محدودیتی که در زمینه واردات اتومبیل های خارجی اعمال شده است، برخی از دست اندرکاران واردات اتومبیل های خارجی ، اقدام به افزودن امکانات داخلی و کاهش کیلومتر کار این اتومبیل ها می کنند. متاسفانه افراد سودجو از اطمینان خریداران سوء استفاده می کنند و با هر ترفندی اتومبیل های نو را به خریداران می فروشند.
اتومبیل های سواری مرسدس بنز نیز از این امر مستثنی نیستند. برخی واردکنندگان، اتومبیل های با امکانات معمولی را خریداری می کنند و در کشورهای عربی همسایه و یا در کشور آلمان اقدام به اضافه کردن امکاناتی مانند، سقف جیر، مانیتور عقب و مانیتور جلو با Navigation و دوربین عقب، می کنند. این افراد اتومبیلی که به رادیو / سی دی مجهز است، با نوع متفرقه ، به صفحه command (بزرگ( به همراه دوربین عقب تغییر می دهند. خریدار هم از جزئیات امکانات اطلاع ندارد، و در دام کلاهبرداری این اقراد سودجو قرار می گیرد. حتی مانیتور های عقب نیز لمسی نیستند.

صفحه های مانیتور روی داشبورد اتومبیل های مرسدس- بنز ، به‌هیچ وجه لمسی نیستند.

علاوه بر این‌ها، متاسفانه کیلومتر کارکرد اتومبیل های کم کارکرد در خارج از ایران، صفر می شوند و برای فروش به عنوان اتومبیل صفر کیلومتر وارد ایران می شوند. حدود ۴۰ درصد اتومبیل های وارداتی با دستکاری کیلومتر کارکرد مواجه هستند.
با پیچیدگی که در اتومبیل های سواری مرسدس بنز وجود دارد، با کوچکترین دستکاری در این اتومبیل ها، تاثیر مخرب بر قسمت های دیگر ایجاد می شود. اگر این اختلال در زمان دستکاری بوجود نیاید و یا به نحوی پاک شود، بطور حتم در آینده نزدیک، سیستم اتومبیل با مشکل مواجه می شود. در صورتیکه این دستکاری در بخش امنیتی اتومبیل، یعنی کیلومتر کارکرد و یا مغزی کلید یا کلید باشد، این امر باعث گرفتاری جدی و هزینه های هنگفت سربار برای مالک خواهد داشت. پس همیشه مراقب باشید.

مراقب دستکاری اتومبیل های وارداتی باشید2

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *