شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

افتتاحیه عاملیت فروش شرکت ستاره ایران در شهر تهران ولنجک کد 2125

افتتاحیه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران در استان خراسان جنوبی کد 5105

افتتاحیه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران در استان بوشهر  کد 7701

برای اولین‌بار در بین شرکت‌های خودرویی محقق شد

بازگشایی نمایندگی ستاره ایران در مشهد مقدس

بازگشایی نمایندگی ستاره ایران در مشهد مقدس

با حضور مدیرعامل شرکت ستاره ایران مهندس رزازی، تعدادی از مدیرها و نمایندگی‌های این شرکت، نخستین مرکز تعمیرگاهی و خدمات پس از فروشِ شرکت ستاره ایران در مشهد مقدس گشایش یافت.
مهندس رزازی در آیین بازگشایی این مرکز در ۲۵ آذرماه، ابراز امیدواری کرد که این شرکت بتواند با گسترش شبکه‌ی نمایندگی‌های خود، خدمات مورد نیاز دارنده‌های خودروهای سواری مرسدس بنز را به‌خوبی در نقاط مختلفِ کشور ارایه کند. وی با تاکید بر تعداد زیادِ خودروی مرسدس بنز در استان خراسان رضوی (به‌خصوص مشهد) و حضور پُرشمار مسافرهای حرم رضوی، تاسیس این نمایندگی را یک ضرورت برشمرد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که این شرکت بتواند در آینده‌ی نزدیک، در سایر استان‌های کشور نیز به گسترش شبکه‌ی نمایندگی‌های شرکت ستاره ایران، بپردازد.
نمایندگی شرکت ستاره ایران در مشهد مقدس، در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع واقع در «جاده‌ی طرقبه، بلوار سردار خطیب، انتهای خیابان امام رضا ۱۷» ایجاد شده است.
در این مرکز از تجهیزات پیشرفته و به‌روز استفاده می‌شود. همچنین این مرکز دارای ۶ جک و ایستگاه کاری است و از توان تخصصی نیروهای مجرب و آموزش‌دیده بهره می‌برد.
دارنده‌های خودروهای مرسدس بنز، برای برقراری ارتباط با این نمایندگی و کسب اطلاعات لازم، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۲-۵۵۱۰۶۰۰، ۵۵۱۱۶۱۱ و ۵۵۱۰۷۶۰ (با پیش‌شماره ۰۵۱۳) تماس بگیرند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *