شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

دسته‌بندی‌ها

مطالب مرتبط

مرکز نوآوری مرسدس بنز

آدرس جدید تعمیرگاهای مرکزی شرکت ستاره ایران نماینده خودرو های سواری مرسدس بنز در ایران

شماره جدید مجله ستاره ایران منتشر شد

اعطای نمایندگی شرکت ستاره ایران در منطقه آزاد کیش

بازگشایی نمایندگی ستاره ایران در مشهد مقدس

بازگشایی نمایندگی ستاره ایران در مشهد مقدس

با حضور مدیرعامل شرکت ستاره ایران مهندس رزازی، تعدادی از مدیرها و نمایندگی‌های این شرکت، نخستین مرکز تعمیرگاهی و خدمات پس از فروشِ شرکت ستاره ایران در مشهد مقدس گشایش یافت.
مهندس رزازی در آیین بازگشایی این مرکز در ۲۵ آذرماه، ابراز امیدواری کرد که این شرکت بتواند با گسترش شبکه‌ی نمایندگی‌های خود، خدمات مورد نیاز دارنده‌های خودروهای سواری مرسدس بنز را به‌خوبی در نقاط مختلفِ کشور ارایه کند. وی با تاکید بر تعداد زیادِ خودروی مرسدس بنز در استان خراسان رضوی (به‌خصوص مشهد) و حضور پُرشمار مسافرهای حرم رضوی، تاسیس این نمایندگی را یک ضرورت برشمرد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که این شرکت بتواند در آینده‌ی نزدیک، در سایر استان‌های کشور نیز به گسترش شبکه‌ی نمایندگی‌های شرکت ستاره ایران، بپردازد.
نمایندگی شرکت ستاره ایران در مشهد مقدس، در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع واقع در «جاده‌ی طرقبه، بلوار سردار خطیب، انتهای خیابان امام رضا ۱۷» ایجاد شده است.
در این مرکز از تجهیزات پیشرفته و به‌روز استفاده می‌شود. همچنین این مرکز دارای ۶ جک و ایستگاه کاری است و از توان تخصصی نیروهای مجرب و آموزش‌دیده بهره می‌برد.
دارنده‌های خودروهای مرسدس بنز، برای برقراری ارتباط با این نمایندگی و کسب اطلاعات لازم، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۲-۵۵۱۰۶۰۰، ۵۵۱۱۶۱۱ و ۵۵۱۰۷۶۰ (با پیش‌شماره ۰۵۱۳) تماس بگیرند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.