شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

دسته‌بندی‌ها

مطالب مرتبط

افتتاحیه عاملیت فروش شرکت ستاره ایران در شهر تهران ولنجک کد 2125

افتتاحیه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران در استان خراسان جنوبی کد 5105

افتتاحیه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران در استان بوشهر  کد 7701

برای اولین‌بار در بین شرکت‌های خودرویی محقق شد

برگزاری دوره ی آموزش «آشنایی با محصولات جدید مرسدس بنز» در ستاره ایران

برگزاری دوره ی آموزش «آشنایی با محصولات جدید مرسدس بنز» در ستاره ایران

دوره­‌ی آموزش آشنایی با محصولات جدید مرسدس بنز در شرکت ستره ایران تنها نماینده انحصاری مرسدس بنز در ایران برگزار شد.

در این دوره­‌ی آموزشی که با حضور چند تن از کارشناسان شرکت ستاره ایران و نمایندگی­های این شرکت از سراسر کشور در محل تعمیرگاه مرکزی شرکت ستاره ایران برگزار شد، مباحثی از جمله آشنایی با محصولات جدید مرسدس بنز شامل خودروهای A Class، G Class، CLS ، وانت دو کابین X Class و آشنایی با اتومبیل­های برقیِ EQ توسط مدرس این دوره «مازیار دانش‌پژوه» برای شرکت کنندگان تشریح شد. چگونگی استفاده از فناوری­های جدید در این خودروها شامل موتور، ظاهر خودرو و همچنین خط مشی‌­های جدید در طراحی مدل­های جدید از جمله مباحث طرح شده در این دوره­‌ی آموزشی بودند.

«مهندس اردلان حسینی» مدیر توسعه شبکه نمایندگی‌های شرکت ستاره ایران در خصوص سرفصل­های طرح شده در این دوره گفت: «شرکت دایملر به شکل ادواری و در بازه‌­های زمانیِ منظم، این دوره­‌های آموزشی را برگزار می­کند. دوره‌­ی آموزشیِ آشنایی با محصولات جدیدِ مرسدس بنز از جمله­‌ی این دوره‌­ها است که مبتنی بر برنامه‌­های آموزشی شرکت دایملر، در ستاره­‌ی ایران برگزار شده است.» وی با تأکید بر این نکته که فعالیت­های آموزشی ستاره ایران برای کارشناسان تعمیرگاه مرکزی و سایر نمایندگی­های ستاره ایران برگزار می‌­شود، گفت: «این دوره­‌ی آموزشی برای کارشناسانِ حوزه­‌های فروش و خدمات پس از فروش و کارشناسانی که با این محصولات در تهران و سایر نمایندگی­های ستاره ایران در سراسر کشور سر و کار دارند، برگزار شده است.»

ارایه­‌ی مباحثی در خصوص «طرح­های جدید دایملر در مورد ساختار دکوراسیونِ نمایندگی­ها و خدمات پس از فروشِ مرسدس بنز در سراسر جهان برای سال ۲۰۲۰» از دیگر مباحث مطرح شده در این دوره­‌ی آموزشی بود. «مهندس حسینی» در خصوص این بخش از دوره­‌ی آموزشی گفت: «شرکت دایملر بر اساس برنامه‌­ریزی­‌هایی که انجام داده قرار است از سال ۲۰۲۰ شاکله­‌ی ظاهری تعمیرگاه­ها و خدمات پس از فروش مرسدس بنز و طراحی داخلی آنها را در نمایندگی­های این شرکت در سراسر جهان نوسازی کند. این طراحی­ها که در سراسر جهان اجرا خواهد شد، با بهره­‌گیری از عناصر مدرن و لوکس سعی بر آن خواهند داشت تا خاطره‌­ای جدید و به یاد ماندنی را برای مراجعین خود ایجاد کنند. از جمله مواردی که در طراحی­های جدید به آن توجه شده این است که کلیه­‌ی فرآیندهای پیشرفت کار به صورت دیجیتالی برای مشتریان به نمایش در می­ آید.»

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *