شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

افتتاحیه عاملیت فروش شرکت ستاره ایران در شهر تهران ولنجک کد 2125

افتتاحیه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران در استان خراسان جنوبی کد 5105

افتتاحیه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ستاره ایران در استان بوشهر  کد 7701

برای اولین‌بار در بین شرکت‌های خودرویی محقق شد

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد

در مراسم افتتاح دفتر شرکت ستاره ایران که با حضور سفیر آلمان در ایران، جمعی ازمدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت بنز و رسانه های داخلی و خارجی برگزار شد، مدیرعامل این غول ماشین سازی از امکان سنجی و بررسی های فنی و اقتصادی برای تولید محصولات سواری بنز در ایران خبر داد و گفت: طبق توافقات به عمل آمده شرکت دایملر با همکاری شرکت ایران خودرو و از طریق شرکت ستاره ایران شرکت مشترکی به صورت جوینت ونچر تاسیس خواهد کرد. علی نمکین افزود: همکاری ما با شرکت مرسدس بنز در آینده توسعه خواهد یافت.
وی از ورود یک هزار و ۵۰۰ تا دوهزار دستگاه از محصولات مرسدس بنز به بازار ایران در سال آینده خبر داد و تاکید کرد: مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از خدمات ویژه مرسدس بنز در ایران استفاده کنند.

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد2

نمکین، گروه صنعتی ایران خودرو را بزرگ ترین شرکت تولید کننده خودرو در خاور میانه و پیشتاز در زمینه ارایه محصولات جدید توصیف کرد و گفت: این شرکت توانسته در شرایط تحریم برتری خود را حفظ کند و با آغاز همکاری با شرکت های بین المللی از جمله شرکت مرسدس بنز همچنان پیشتاز بماند.

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد3

وی ضمن تاکید بر انحصاری بودن قرارداد ایران خودرو و شرکت مرسدس بنز، تاکید کرد: دور تازه همکاری های ما با بنز به صورت سرمایه گذاری مشترک است.

نمکین افزود: بررسی های اولیه محاسباتی و فنی برای مونتاژ محصولات بنز صورت گرفته که با اجرای فازهای بعدی همکاری ها، از توان قطعه سازان داخلی هم بهره برداری خواهد شد.

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد4

مدیر عامل شرکت ستاره ایران درباره خدمات پس از فروش این شرکت گفت: شبکه خدمات مرسدس بنز مستقل از شرکت ایساکو و محصولات تولیدی ایران خودرو خواهد بود و درحال حاضر آموزش های تخصصی برای کارکنان بخش خدماتی و فنی و توسعه استانداردها درحال ارایه در سطح ۳۰ نمایندگی این شرکت در سطح کشور است.

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد5

نمکین درباره ورود و تولید خودروهای بنز در کلاس های مختلف و با قیمت های سطح متوسط گفت: کلاس خودروهای بنز عمدتا لوکس است اما مطالعاتی برای ورود محصولات با میانگین قیمت متوسط نیز انجام داده ایم که از جمله آنها میتوان به ورود برخی از کلاس ها به ناوگان تاکسی رانی اشاره کرد که در فازهای بعدی همکاری محقق خواهد شد.

استفان بامن مدیر منطقه خاورمیانه مرسدس بنز نیز در این نشست خبری شرکت ایران خودرو را بزرگ ترین خودروساز در منطقه خاورمیانه خواند و گفت: خطوط تولید ایران خودرو از سطح بالایی از تکنولوژی برخوردار هستند. وی با تاکید بر بررسی و مطالعات بازار اظهار کرد: از نظر ما ایران خودرو پتانسیل و توانایی تولید محصولات بنز را دارد.

دور جدید همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و مرسدس بنز به طور رسمی آغاز شد6

بامن هدف اصلی همکاری با ایران خودرو را استفاده از پتانسیل های موجود در بازار ایران دانست و گفت: با مطالعه دقیق بازار نسبت به توسعه فعالیت ها به صورت راه اندازی خط تولید در ایران خودرو در آینده اقدام خواهیم کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *